Jūrmalas pludmalē tiks uzcelts unikāls koncertu laukums


Šovasar Jūrmalā, Dzintaru pludmalē tiks uzcelts jauns koncertu laukums - Dzintaru Jūras Estrāde - pilnvērtīga koncertzāle zem klajas debess. Tas kļūs par alternatīvu Latvijā esošajām koncertu rīkošanas vietām.


Savas koncepcijas un atrašanās vietas ziņā unikālais laukums tikai uz divām dienām - 22. un 23.jūliju - tiks uzcelts pašā Jūrmalas sirdī, Dzintaros pie galvenās izejas uz jūru. Tas taps saskaņā ar SIA "Priority Production" ierosinājumu un pateicoties Jūrmalas pilsētas domes atbalstam. Minētajos datumos koncertu laukumā notiks divi liela mēroga koncerti. Jūras estrāde atradīsies norobežotā pludmales teritorijā starp krasta līniju un Turaidas ielas sākumu un kļūs par lielāko koncertzāli, kāda jebkad ir bijusi Jūrmalā.


Dzintaru Jūras Estrādei, kas spēs kopumā uzņemt līdz pat 4 500 viesu, tiks nodrošināta ērta infrastruktūra. Apmeklētāju ērtībām norobežotā pludmales teritorija tiks noklāta ar koka grīdu. Pie pašas jūras tiks uzcelta vērienīga skatuve, kas tiks aprīkota ar augstākās kvalitātes skaņas, gaismas un video tehniku. Nepieciešamības gadījumā laukumā būs iespējams izvietot vairāk kā 3000 sēdvietu. Šāda optimāla zāles ietilpība ļaus aicināt slavenus, visā pasaulē populārus māksliniekus.


Avots: nra.lv

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas