Kā beigsies stāsts par amerikāņu sapni? Uzzini kulta seriāla “Trakie vīrieši” noslēdzošajā sezonā!Kā beigsies klasiskais stāsts par amerikāņu sapni? Par to vēstīs kulta seriāla "Trakie vīrieši" („Mad Men”) noslēdzošā - 7.sezona, kuru kanāls "FOX Life" sāks demonstrēt ceturtdien, 26.jūnijā, pastāstīja "FOX International Channels" (FIC) sabiedrisko attiecību konsultants Kārlis Bikšus.

Seriāla galvenais tēls ir ģeniālais reklāmas aģentūras radošais direktors Dons Dreipers, kurš gadiem ilgi dzīvo ar neīstu identitāti. 6. sezonā viņš kļūst haotisks un vēl vairāk ieraujas noslēgtības čaulā, bet vienlaikus turpina plītēt, sparīgi nododas ārlaulības sakariem, atstājot novārtā biznesu.

7. sezona norisinās 1969.gadā. Notiek kaut kas pavisam negaidīts - Dons uzzina, ka viņu grib atstādināt no amata par darba līguma pārkāpumiem.

Ietekmīgajā tīmekļa atsauksmju vietnē "Metacritic" seriāla pēdējā sezona ieguvusi 85 punktus no 100 iespējamiem, kas nozīmē vispārēju atzinību.

Sešu uz ekrāniem nodzīvoto gadu laikā seriāls "Trakie vīrieši", ir savaldzinājis miljoniem skatītāju visā pasaulē, un Latvija nav izņēmums. Tas vienmēr izcēlies ar īpašu kolorītu, piedāvājot skatītajiem vēsturiskais autentiskumu tērpos un frizūrās, kā arī laikmetīgu precizitāti, atspoguļojot reklāmas aģentūras ikdienu, kurā neizpaliek nedz smēķēšana liftā, nedz iedzeršana pirms pusdienlaika.

Ja esi seriāli fans, droši vien ar nepacietību gaidi, kāds būs šī aizraujošā stāsta noslēgums. Kas notiks ar valdzinošo slikto puisi, cilvēku no sabiedrības padibenēm, kurš aizslaucījis savu pagātni, izcīnījis vietu pie sabiedrības krējuma galda un kļuvis par laimes lutekli?

Atbildi sniegs seriāla "Trakie vīrieši" 7.sezona, kuru kanālā "FOX Life" vari vērot ceturtdienās, plkst. 20.00, sākot no 26.jūnija!

Foto: Publikācijas
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas