Šovakar Rīgā koncertēs slavenā mūzikas leģenda- Toms DžonssRīga par slavenu mākslinieku koncertiem pēdējā laikā nevar sūdzēties. 25. jūnijā Mežaparkā uzstājās Kings of Leon, taču 26. jūnijā "Arēnā Rīga" gaidāma ne mazāk slavenā mūzikas leģenda- Toms Džonss.

Neskatoties uz Džonsa cienījamo vecumu (73 gadi) viņa muzikālais ceļojums ir bijis neticami veiksmīgs, un kā vēsta koncertaģentūras FBI pārstāvji, ar jaunākajiem koncertiem viņš ir saņēmis cildinošākās atsauksmes visā karjerā. Mūziķis savas harizmas un unikālās vokālās dotības dēļ ir viens no vispopulārākajiem mūziķiem visā pasaulē. Muzicēt Toms Džonss sāka 1963. gadā, un mūziķa karjerā ir vairāki desmiti hitu, kas ir sasnieguši hitparādes pirmo vietu. Džonsa ierakstu tirāža ir pārsniegusi 100 miljonu atzīmi.

Toms Džonss ir populārs arī sava statusa dēļ, jo Anglijas karaliene Elizabete II 2006. gadā piešķira Džonsam statusu "sers" un iecēla to bruņinieku kārtā. Sers Toms Džonss uzstājās arī karalienes Dimanta jubilejā 2012. gadā. Džonss ir saņēmis neskaitāmus apbalvojumus, piemēram, kā labākais vīriešu dzimuma izpildītājs, kā arī ieguvis "Hitmaker Award" apbalvojumu par mūža ieguldījumu mūzikā.

Koncerta rīkotāji vēsta, ka mūziķis ir īsta leģenda un ar saviem spožajiem koncertiem un šoviem spilgti uzrunā ikkatru koncerta apmeklētāju.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas