Kalnciema kvartālā atklās brīvdabas koncertsezonuCeturtdien, 24. maijā Kalnciema kvartāla brīvdabas koncertsezona tiks atklāta ar leģendārās grupas "Remix" akustisko koncertu. Koncerts iekļauts pasākumu ciklā "Radošie kvartāli iesilda RĪGA I 2014" un notiek ar nodibinājuma RĪGA I 2014 atbalstu.Kā vēsta Kalnciema kvartāla pārstāvji, brīvdabas koncerti kopā ar vakara tirdziņu sākot no 24. maija līdz septembra vidum notiks katru ceturtdienu. Kalnciema kvartāls šosezon ir sarūpējis vairākus pārsteigumus. Līdz rudenim uzstāsies gan klasiskās mūzikas izpildītāji, gan alternatīvās rokmūzikas, gan eksperimentālu un starpdisciplināru mūzikas apvienību pārstāvji. Nākamais koncerts jau 31. maijā.

Tradicionālie zemnieku un amatnieku tirdziņi vasarā tāpat kā ziemā notiks katru otro sestdienu no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00, kā arī tiks organizēti daži papildus tirdziņi par godu aktuālajiem svētkiem.

Kalnciema kvartāla brīvdabas koncertsezonas atklāšanā ceturtdien, 24. maijā, no plkst. 19.00 plates spēlēs Uldis Rudaks, savukārt grupa "Remix" uz skatuves kāps plkst. 21.30.

Kalnciema kvartāls pēdējo četru gadu laikā pārliecinoši izveidojies par radošu un aktīvu Pārdaugavas kultūras centru. Kopš 2008. gada notiek regulāri zemnieku un amatnieku tirdziņi un kultūras pasākumi. Klasiskās un populārās mūzikas koncerti, mākslas izstādes, semināri, preses konferences, publiskas akcijas. Kalnciema kvartāls pārstāv Latviju ar koka apbūves mantojuma saglabāšanu un atjaunošanu saistītajos pasākumos, uzņem dažādas starptautiskas delegācijas un viesus, iesaistās aktuālos sadarbības projektos.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas