Kaņepes Kultūras centrs ar plašu svētku programmu atzīmēs 3 gadu jubilejuNo 27. aprīļa līdz 4. maijam Kaņepes Kultūras centrs, atzīmējot 3 gadu jubileju, rīkos svētku festivālu. Nedēļas garumā apmeklētājiem tiks piedāvāta daudzveidīga kultūras pasākumu programma, kurā katrs apmeklētājs atradīs savām interesēm un gaumei vispiemērotāko notikumu.

Katrai no nedēļas dienām ir piešķirta īpaša, tās saturu raksturojoša tēma.

Pirmdiena, 27. aprīlis, ar fotoizstādes “Līdz Skolas 15” atklāšanu plkst 19:00 un atvērtajām valodas, dejas un foruma teātra nodarbībām, šī diena tiek veltīta Skolas ielas 15 ēkai, iezīmējot visus tās krāšņos attīstības posmus.

Otrdiena, 28. aprīlis, tiks veltīta dzejai, jo vakarā koncertu sniegs instrumentālais ansamblis “Piano Beat duo” kopā ar dzejnieku Semjonu Haņinu. Vakaru turpinās DJ Edgars Žilde.

Trešdiena, 29. aprīlis Kaņepes Kultūrascentrā iezīmēsies kā dejas diena, kad sākot jau no . no plkst.15:00 skatītāji aicināti apmeklēt īsfilmu programmu “Horeogrāfiskā montāža”, kas tapusi sadarbojoties Latvijas Kultūras akadēmijas un RISEBA studentiem un plkst.18:00 visi interesenti aicināti piedalīties laikmetīgās dejas meistarklasē. Vakara noslēgumā DJ Mārtiņš Enģelis piedāvās pasaulē plaši izplatīto diskotēkas formu - “Klusā diskotēka”.

Ceturtdien, 30. aprīlī, kopā ar “Beātes Zviedres kvartetu” atzīmēsim Starptautisko Džeza dienu.Vakaru džezīgās noskaņās turpinās DJ Elvi Soulsystems.

Piektdien, 1. maijā, Kaņepes Kultūras centru piepildīs dažādu kultūru skaņas un sajūtas. Plkst. 18:00 kopā ar Viktoru Freibergu tiks atklāts kino kluba “Horizonts” jaunākais cikls “Indiešu pavasaris”. Savukārt plkst. 20:00 māja ieskanēsies Balkānu skaņas kopā ar “Jakob Noiman Festival band”. Pēc koncerta ir sagatavots īpašs DJ vakars – ar skaņām no visas pasaules apmeklētājus iekustinās dzjenieks un DJ Sergejs Timofejevs.

Sestdien, 2. aprīlī, no plkst. 12:00 – 16:00 visi tiek aicināti piedalīties velo spēlē “Minies pēc kultūras”, kas ir īpaši Rīgas velo nedēļai veltīts notikums. Vakars iezīmēsies latviešu andergraunda tematikā, kad plkst. 20:00 Jānis Daugavietis, Raimonds Lagimovs un Māris Muitenieks diskutēs par festivālu un koncertu rīkošanu 90-tajos gados. Vakaru turpinās pankroka grupa “Inokentijs Mārpls” un DJ WRTH & Lunatica Orchestra.

Svētdien, 3. aprīlī, rakstniece, grāmatas “Pirmā reize” autore Daina Tabūna kopā ar domubiedriem rīkos terapijas seansu ar literatūras piešprici “Mana pirmā reize”.

Festivāla noslēgumā, 4. maijā, visi tiek aicināti uz zemnieku un BIOloģiskās pārtikas ražotāju tirdziņu. Būs gan medus, gan olas, gan piens un gaļa. Pašcepti labumi un pavasara zaļumi. Tirdziņš norisināsies Kaņepes Kultūras centra pagalmā 11:00-14:00.

Ieeja visos pasākumos - bezmaksas.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas