“Karameles” ieraksta grupas “Saldās sejas” dziesmas “Oktobris” akustisko versiju1. oktobrī klajā nāca grupas “Saldās sejas” projekta “12” otrā dziesma “Oktobris”. Ginta Stankeviča un Guntara Rača dziesmas ierakstā piedalījās arī viesmākslinieki Jānis Stībelis un Kuldīgas meiteņu vokālā grupa “Karameles”. Nesen grupa “Karameles” laidusi klajā šīs dziesmas akustisko versiju “Kādā oktobra rītā”. Dziesmas vokālās partijas aranžējis Rūdolfs Bērtiņš, bet klavieru pavadījumu spēlē Zigurds Turss.

erakstā piedalās grupas dalībnieces – Anete Palma, Raima Anna Strazdiņa, Marta Aleksa Sproģe, Estere Lakija Jansone, Zane Bērica, Beatrise Šmidberga, Madara Orola un Agnese Čīče, kura ir arī ansambļa vadītāja.

Dziesmas vārdu autors Guntars Račs: “Gribējās uzrakstīt tādu mierinošu dziesmu šajā nemierīgajā laikā. Dot mazu cerību, ka kādu rītu mēs pamodīsimies un viss satraukums būs zudis. Mēs runāsim to, ko domājam un ikviens mūs sapratīs. Joprojām ceru pamosties kādā oktobra rītā un ziņās uzzināt, ka nav vairs pandēmijas, ka Lukašenko ir atkāpies un Kalnu Karabahā armēņi ar azerbaidžāņiem apkampjas…”

 

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas