Keitijas Perijas šovs – viens no iespaidīgākajiem 2015. gadāJau ziņojam, ka nākamā gada 15. martā «Arēnā Rīga» uzstāsies viena no pēdējo gadu aktuālākajām mūzikas zvaigznēm, amerikāņu dziedātāja Keitija Perija ar savu jaunāko koncerturneju “Prismatic World Tour”.

Par šo koncertturneju ir dzirdētas tikai īstas slavināšanas atsauksmes, piemēram, Vašingtonā tika izpirktas visas koncerta biļetes, un koncerta apmeklētāji vēsta, ka šovs ir bijis ļoti krāšņs, ar pirotehnikas elementiem, gaisa akrobātiem un Keitiju Periju, kas ar baloniem lido pāri skatītājiem.

Dziedātāja ar tādu pašu šovu ieradīsies Eiropā nākamā gada sākumā, lai sniegtu vismaz 20 koncertus. Pati mūziķe atklāj, ka koncerta laikā notiks ļoti daudz transformācijas (gan skatuves, gan kostīmu maiņas), koncerts sastāvēs no sešiem cēlieniem un ļaus skatītājiem piedzīvot iespaidīgu teatrālu ceļojumu dažādos laikos.

Uz koncertu būs nopērkamas tikai 24000 biļetes ierasto 4500 vietā, jo skatuve aizņemot pusi no “Arēnas Rīga” laukuma. Īpaša zona būs atvēlēta 480 karstākajiem faniem, kuriem būs iespēja koncertu vērot skatuves iekšpusē.

Biļetes uz Keitijas Perijas koncertu iespējams iegādāties jau no 5. jūnija, plkst. 10.00 www.ticketpro.lv un «Ticketpro» kasēs TC «Galleria Riga», «Spice», «Domina Shopping», «Rīga Plaza», «Sky&More», «Olimpia», «Rimi «Alfa»», «Rimi «Valdemārs»», «Rimi» Pulkveža Brieža ielā informācijas centros u.c. Biļešu cenas būs sākot no 49 eur.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas