Kinoblogeri aicina uz pašmāju šausmu filmas “M.O.Ž.” īpašo seansuŠī gada 20. februārī, plkst 19:40 k/t Kino Citadele notiks “Kinoblogeri piedāvā” un Aldaris īpašais seanss latviešu režisora Aika Karapetjana jaunākajam darbam, šausmu filmai “M.O.Ž.”!

Pēdējā laikā ir nācies novērot visnotaļ neierastu parādību mūsu kinoteātros - latviešu filmu pārbagātību, turklāt lielisku un labi apmeklētu filmu pārbagātību. Arī “Kinoblogeri piedāvā” seansu ietvaros būs iespējams noskatīsimies pašmāju veikumu, turklāt vēl kādu - mūsu pašu šausmu filmu (bet strīdus par to, vai tā ir pirmā latviešu šausmu filma, vai nē, atstāsim vēsturniekiem)!

Pēc nesaudzīgām streikojošo strādnieku atlaišanām ostas uzņēmumā, tā īpašnieks nolemj atpūsties, dodoties brīvdienās uz Itāliju ar savu jauniņo sievu. Vakarā pirms prombraukšanas viņa greznajā villā iekļūst viens no atlaistajiem darbiniekiem, jauns vīrietis oranžā ostas strādnieka vestē. Svešinieka slepkavnieciskie nodomi vēlāk izrādās tikai daļa no iespaidīgā atriebības plāna…

Aika Karapetjana („Cilvēki tur”) „M.O.Ž.” jau ir izpelnījusies atzinību no ārvalstu kritiķiem un žanra ekspertiem, tāpēc šo iespēju novērtēt tik interesantu un mūsu kino reti sastopamu veikumu nedrīkst laist garām. Un, ja ar vienkāršu intrigu nav gana (bet vajadzētu), tad varam pačukstēt, ka seansā viesosies arī filmas režisors, producents un galveno lomu atveidotāji, no kuriem varēs uzzināt daudz interesanta par filmas tapšanu īpašā pirmsfilmas „Q&A” sesijā! Būs arī neiztrūkstošie seansu atribūti - Harija Grundmaņa īpašais filmas plakāts, pārsteigumi no atbalstītājiem, kā arī lieliskā seansu afmosfēra, uzsver organizatori.

Filmu būs iespējams apmeklēt piektdien, 20. februārī, 19:40, k/t Kino Citadele 4. Auditorijā!

Biļetes jau pieejamas šeit!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas