Klajā nācis “The Sound Poets” albuma “Tavs Stāsts” angļu versijaNo 30. maija ir pieejams populārākas pašmāju grupas The Sound Poets albuma "Tavs Stāsts" angļu versija "Reaching for the light".

Patlaban jauno albumu "Reaching for the light" iespējams klausīties digitālajā mūzikas vietnē Deezer, bet jau pēc nedēļas albums būs pieejams visās parejās digitālajās klausītavās un tirdzniecības vietās,  kā arī būs iespēja nopirkt jauno albumu fiziskā formatā mūzikas veikalos.

Grupas solists Jānis Aišpurs norāda, ka viņu dziesmās arī tekstiem ir būtiska nozīme, ne tikai mūzikai. Tāpēc albuma "Tavs stāsts" angļu versija bija loģisks lēmums. Pie albuma strādājis un tekstus pārdzejojis Anglijā dzimis un audzis profesionālis - britu komponists, mūziķis un producents Sean McGhee. Viņš ir viens no projekta Artmagic dalībniekiem un vairāku pasaulē zināmu mūziķu albumu ierakstu miksa režisors.

Jānis paskaidro, ka primāri viņiem ir turpināt radīt dziesmas dzimtajā valodā, bet tik pat svarīgi iepazīstināt ar savu mūziku ir plašākus reģionus, ārpus Latvijas robežām.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas