Šovakar Rīgas centrā norisināsies pasākums «Rīgas Sporta nakts»Šovakar, 30. maijā Rīgas centrā norisināsies aktīvās atpūtas un sporta pasākums «Rīgas Sporta nakts».

Pasākumā būs iespēja piedalīties dažādās atrakcijās un sportiskās aktivitātēs, aicināts ir ikviens interesents.

Sporta nakts aktivitātes aptvers Kronvalda parku, laukumu pie Brīvības pieminekļa, Bastejkalnu un kanālmalu no Latvijas Nacionālās operas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai. Kronvalda parkā sportiskas aktivitātes varēs izbaudīt bērni, notiks arī  «Latvijas augstskolu kauss airēšanā», bet viscauri būs iespēja apmeklēt tematiskās ielas -  «Dzīvo vesels», «Rīga ceļo» un «Ēd veselīgi», kur apmeklētāji varēs iegūt plašāku informāciju sev interejošo tēmu.

Iedzīvotāji gaidīti arī «Rīga ceļo» ielā, kur ikviens interesents varēs iepazīties ar aktuālākajiem tūrisma aģentūru un tūrisma informācijas centru piedāvājumiem. Savukārt «Ēd veselīgi» ielā apmeklētāji varēs iegūt plašāku informāciju par veselīgu dzīvesveidu, sabalansētu uzturu un diētām, kā arī iepazīt dažādus produktus un mācīties pagatavot veselīgus augļu sulas kokteiļus.

Pasākuma programmā paredzēts arī urbānais pilsētas skrējiens «Rīgas joziens», par kura dalībnieku var kļūt ikviens interesents. Skrējiens ir veidots kā orientēšanās-karnevāla izklaide, kurā dalībnieki meklē objektus gan pilsētas centrā, parkos un laukumos, gan pie dažādām ēkām.

Sporta naktī paredzēta arī biedrības «Par stipru Latviju» un deju studijas «DanceBeat» zibakcija. Zibakcijas mērķis ir izveidot vienotu sporta aktivitāti - deju, kura popularizē veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Akcijas veidotāji cer vienkopus sapulcināt ap 400 dalībnieku, tādēļ ir nepieciešama arī ikviena aktīva dzīvesveida piekritēja iesaistīšanās.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas