Klajā nāk muzikāli literāra dāvaniņa “Mazie Ziemassvētki”2. decembrī plkst. 16.00 Kaņepes Kultūras centrā notiks projekta “Mazie Ziemassvētki” atklāšanas pasākums.

Ilgi lolotais Ingas Cipes projekts ir muzikāli literāra dāvaniņa – grāmatiņa, mūzikas disks un spēle. Atklāšanas pasākumā būs gan pasakas un dziesmas, gan arī mīļumspēles izmēģinājuma raunds, peļu uzkodas, autogrāfu stūrītis un citas ķimerēšanās. Ziemas noskaņu kopā ar mazajiem dziedātājiem uzburs Vita Baļčunaite, Marts Kristiāns Kalniņš, Agris Daņiļēvičs un citi mākslinieki.

Kamēr laukā vēsums kutina degunus, tikmēr gan iekštelpas, gan savas un savu draugu sirdis varam sasildīt ar muzikālu pārsteigumdāvaniņu "Mazie Ziemassvētki". Trīs tik vērtīgas lietas, kas apvienotas vienā, padarīs ziemas mēnešus noskaņās saulainākus un aizraujošākus! - Grāmatiņa ar oriģinālpasakām, dziesmas un fonogrammas ar jau zināmām un iemīļotām melodijām un kāda īpaša "Mīļumspēle".

Grāmatiņa ar Ingas Cipes darinātām oriģinālpasakām tiem, kuri vēl tikai mācās lasīt, un arīdzan tiem, kuriem jau senumsen kā garšo gardas grāmatas.

Māksliniecisko noformējumu pasakām par pārsliņas sapņiem, burkāna Ziemassvētkiem un citiem brīnumiem veidojusi ilustratore Agija Staka un datormāksliniece Dace Keršfelde.

Krāsainajai pasaku grāmatiņai pievienots arī mūzikas disks ar pazīstamām un iemīļotām Ziemassvētku dziesmām, kuras ieskandinājuši tādi brīnišķīgi mākslinieki kā Vita Baļčunaite, Marts Kristiāns Kalniņš, Dita Lūriņa-Egliena, Mārtiņš Egliens, Agris Daņiļēvičs, un paraugu dziesmu ieskandināšanā viņiem rādījuši gan viņu pašu mazuļi, gan dažādu ansambļu bērni. Noformējumu skaistajām Raimonda Paula, Arvīda Žilinska, Mārtiņa Brauna un Māra Lasmaņa melodijām veidojis komponists Valdis Zilveris.

Šai dāvaniņā iekļauta arī galda rotaļa ģimenei un draugiem – "Mīļumspēle". Mazliet attālāk no datora, no telefoniem un tuvāk pie draugiem, ģimenes un pie sevis! Rotaļa, kas veidota pēc „Cirka” principa prasīs radošu pieeju, humora izjūtu un vien mazliet laika. Varēsiet doties pa ziemas taku, nošļūkt pa slidkalniņu, pakutināt sniegavīru un sajust eņģeļa pieskārienu. Iespēja izpriecāties no sirds! Beidzot, kaut uz brīdi, atrauties no darbiem un ļauties nedarbiem!

Atklāšanas pasākums notiks 2. decembrī plkst. 16.00 Kaņepes Kultūras centrā (Skolas ielā 15, Rīgā), kurā šo brīnišķīgo dāvaniņu sev un savai ģimenei vai draugiem varēs iegādāties par īpašu cenu. Pasākuma viesus ar dziesmām priecēs lielie un mazie mākslinieki.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas