Koncertu ciklā “Ziemas svētdienas Mazajā ģildē 2022” uzstāsies Kristīne Pāže un Didzis BardoCikla ietvaros 2. Adventes koncertā “Ziemas miers” 4. decembrī plkst. 19.00 Mazās ģildes Lielajā zālē būs iespēja dzirdēt akustiskās mūzikas duetu, kurš izveidojies divu cilvēku - Kristīnes Pāžes un Didža Bardo - tuvas draudzības un daudzu kopīgu, mūzikā pavadītu vakaru rezultātā.

Akustiskā koncertprogramma “Ziemas miers” ietver sevī gan labi zināmas ziemas saulgriežu dziesmas, gan arī oriģinālmūziku, kuras aranžijas veidotas ar ziemeļniecisku atturību, vienlaikus ļaujot klausītājam caur mūziku sajust siltu un mierīgu mājīgumu. Dziesmas izdziedātas divatā, par būšanu divatā. Par kopīgu iešanu pa dzīvi, gan esot prieka kalnos, gan sarežģījumu ielejās. Dziesmas un vārdi, kuri ikvienam no mums dāvās iespēju rast mieru un dvēseles gaišumu šajā sarežģītajā laikā.

Kristīne Pāže plašāku sabiedrības uzmanību guvusi, sadarbojoties ar reperi ansi, ar kuru kopā 2018. gadā radīta godalgotā dziesma “Zemes stunda”. Didzis Bardo ir multiinstrumentālists, mūzikas producents. Uz dažāda mēroga skatuvēm Kristīne un Didzis sastopami grupas “Kautkaili” ietvaros.

Biļešu cena EUR 5.00 un EUR 2.00 (skolēniem, studentiem, pensionāriem). Biļetes pieejamas "Biļešu paradīze" un RKTMC “Mazā ģilde”.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas