Koncertuzvedumā “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” mūziķa fonds ieguvis 22 774 latus

27. janvārī, mūziķa Mārtiņa Freimaņa aiziešanas gadadienā, Arēnā Rīga risinājās vērienīgs koncertuzvedums. Trīs stundu garumā tika izdziedāts, izdejots un izstāstīts simbolisks stāsts par Mārtiņa unikālo dzīves redzējumu. Mūziklu apmeklēja 8000 skatīju un kopā no biļešu ienākumiem un Arēnā Rīga izdarītajiem ziedojumiem, atskaitot izdevumus koncertuzveduma veidošanai, turpmākajai fonda darbībai iegūti 22 774,66 lati.

Līdzekļi tiks izmantoti labiekārtojot Mārtiņa Freimaņa piemiņas vietu Aizputē, turpinot sadarbību un līdzfinansējot biedrības "Dižvanagi" projektus, organizējot jauno mūziķu dziesmu konkursu, kā arī sadarbojoties ar dzīvnieku patversmēm.Palīdzība Biedrībai "Dižvanagi" ir pimais un lielākais mēŗķis, ko šogad realizēs Mārtiņa Freimaņa fonds. Biedrība darbojas Liepājā un tās rajonā un tās galvenais mērķis ir palīdzēt ģimenēm, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām. Dzīves laikā sadarbību ar Dižvanagiem uzsācis Mārtiņš, aktīvi piedaloties un organizējot pasākumus līdzekļu ieguvei un nu šo sadarbību turpina viņa vārdā nosauktais fonds.

Iepriekšējā gadā ar fonda gadību Dižavanagu teritorijā uzcelta ēka, kurā turpmāk varēs notikt terapijas nodarbības. Šogad fonds līdzfinansēs ASV neiroloģes Bojena Benjar - Slawow vizīti Latvijā, kuras ietvaros nepieciešamas konsultācijas un palīdzība tiks sniegta 24 ģimenēm no visas Latvijas, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām.

Avots: nra.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas