Koncertzālē “Palladium” izskanēs Ralfa Eilanda un Latvijas Radio bigbenda koncertprogramma “Cits Pauls”Ceturtdien, 24. novembrī, koncertzālē “Palladium” izskanēs mūzikas hameleona, vokālista Ralfa Eilanda un Latvijas Radio bigbenda kopīgi izlolotā koncertprogramma “Cits Pauls”.

Programma “Cits Pauls”, kas kā īpašs projekts daļēji bija dzirdama arī šīgada festivālā “Positivus”, daudz plašākā repertuārā Ralfa Eilanda izpildījumā kopā ar Latvijas Radio bigbendu skanēs jau 24.novembrī koncertzālē “Palladium”. Savā 23.dzimšanas dienā mūziķis klausītājiem dāvinās maestro skaņdarbus jaunos, oriģinālos Latvijas Radio bigbenda mūziķu džeza un funk aranžējumos, izpildīs savu oriģinālmūziku, kā arī funk un soul mūzikas korifeju kompozīcijas.

“Positivus festivālā atsaucība no publikas bija tik liela, ka pēc koncerta sakāpināto emociju rezultātā skatītājiem teicu - mēs šo dienu nekad neaizmirsīsim! Tagad vēlreiz šo notikumu izdzīvosim koncertzālē “Palladium”, vienā kārtīgi dejojamā koncertā!” sacīja Eilands.

Arī pats maestro Raimonds Pauls novērtējis šo projektu, sakot, ka intuīcija viņu nav pievīlusi un Latvijas Radio bigbends kopā ar jauno vokālistu Eilandu radījuši izcilu programmu, nezaudējot skaņdarbu oriģinālu ideju un melodiju, bet gan tos pamatīgi atsvaidzinājuši. Maestro uzsver, ka ar nepacietību gaida iespēju šo koncertprogrammu redzēt dzīvā izpildījumā.

Pirms koncerta apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt Rūdolfa Kugrēna stāvizrādi jeb stand-up par mūziku, maestro Raimondu Paulu un citām ar koncertu saistītām tēmām.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas