Končita Vursta iesildīs Lady Gagas koncertu StambulāEkstravagantā dziedātāja Lady Gaga, kas no maija sākuma ir devusies koncertūrē  "artRAVE: The ARTPOP ball", kurā prezentēs savu jauno albumu "Artpop", izteikusi vēlmi, lai viņas viņas koncertus Turcijā iesilda pašreizējā Eirovīzijas 2014 uzvarētāja bārdainā dziedātāja Končita Vursta.

Končita Vursta ir Kopenhāgenā notikušā Eirovīzijas dziesmu konkursa fināla uzvarētāja, kas ar savu dziesmu «Rise Like a Phoenix» ieguva ne tikai tiesības nākamgad rīkot populāro dziesmu konkursu Vīnē, bet arī spilgtākās un apspriestākās Eirovīzijas dalībnieces titulu.

Končita Vursta - īstajā vārdā - Toms Noirvits, kurš pirms aptuveni trīs gadiem nolēma uzstāties kā dāma,  ar savu uzvaru Eirovīzijas dziesmu konkursā piesaistīja īpašu sabiedrības uzmanību. Končitas uzvara satrauca ne vien Krievijas politiķus un šovbiznesa zvaigznes, bet arī pareizticīgas baznīcas līderus.

Končita nav palikusi nepamanīta arī dziedātājai Lady Gaga, kas uzacinājusi Končitu iesildīt viņas koncertu Turcijā. Končita Vursta jau devusi piekrišanu iesildīt Lady Gagas 16. septembra koncertu Stambulā un tiek pieļauta iespēja māksliniecēm sadarboties arī ilgstoši .

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas