Top biogrāfiska filma par Vitniju Hjūstoni2015. gadā sola  iznākt amerikāņu aktrises Andželas Basetas veidotā biogrāfiskā filma par popdīvu Vitniju Hjūstoni. Filmas centrā būs slavenās dziedātājas attiecības ar vīru Bobiju Braunu. Tajā būs stāstīs par Hjūstones un Brauna vētraino laulību, kas 2007.gadā beidzās ar šķiršanos.

Pasaulslavenās dziedātājas Vitnijas Hjūstones dzīve traģiski aprāvās 11. februārī, kad dienu pirms «Grammy» ceremonijas, viņa tika atrasta mirusi viesnīcas istabā Beverlihilsā.  Par nāves iemeslu tika atzīta nejauša noslīkšana, ko izraisīja kokaīna lietošana un sirds slimība.

«Oskara» balvai nominētā aktrise Baseta norāda , ka viņa ļoti ciena Vitnijas un Bobija Brauna talantu un sasniegumus, tāpēc jūtas atbildīga par viņu stāstu un to, lai 2012.gada februārī mirušās Hjūstones dzīve tiktu pienācīgi attēlota.

«Viņu cilvēcība un emocionālā saikne fascinē mūs visus. Es ļoti priecājos par iespēju nostāties otrā kameras pusē,» paziņoja 55 gadus vecā Baseta, kura kopā ar Hjūstoni tēloja 1995.gada filmā «Waiting to Exhale».

Foto:  Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas