Konventa Sētā notiks “Vīna festivāls 2012”


Šajā nedēļas nogalē, 15. jūnijā un 16. jūnijā Rīgā, viesnīcas "Konventa Sēta" iekšpagalmā notiks tradicionālais "Vīna festivāls 2012," kas vienkopus pulcēs Latvijas vīna baudītājus un ekspertus, dodot iespēju neformālā atmosfērā dalīties ar aktuālāko vīna pasaulē. Pasākumā varēs ne tikai vienkopus satikt vīnziņus, bet arī saņemt viņu ieteikumus, skaidrojumus par dažādu vīnu saderību ar ēdieniem.


"Vīna festivāls ir lielisks pasākums, kas apvieno vīna entuziastus, profesionāļus un vīna baudītājus viena pasākuma ietvaros, kur iespējams nobaudīt šīs sezonas aktuālos vīnus. Tā ir lieliska iespēja padziļināt un paplašināt savas zināšanas un apmainīties viedokļiem ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem," stāstīja Latvijas Vīnziņu asociācijas prezidents Raimonds Tomsons.


Vīna festivāla mērķis ir iepazīstināt vīna cienītājus ar Latvijā pieejamo vīna sortimentu, kā arī veicināt un popularizēt vīna kultūras tradīcijas Latvijā.


Kā vēsta pasākuma organizatori, "Vīna festivāls 2012" 15. jūnijā norisināsies no plkst. 18.00 līdz 20.00, savukārt 16. jūnijā no plkst. 15.00 līdz 20.00.


Ieejas biļetes varēs iegādāties viesnīcas Konventa Sēta viesu uzņemšanas nodaļā, kā arī uz vietas pasākumā.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas