Kristena Stjuarte vēlas atpūsties no aktrises karjerasPopulārās vampīru sāgas “Krēsla” galvenās lomas atveidotāja Kristena Stjuarte vēlas turpmākajos mēnešos iepazīt jaunus mākslas virzienus un veidus.

Intervijā žurnālam “USA Today”, vampīru zvaigzne paskaidroja, ka grasās paņemt pauzi no aktiermākslas, lai pievērstos cita veida mākslai.

“Es kādu laiciņu pazudīšu no filmēšanās laukumiem, jo strādāju jau divus gadus. Es esmu aktrise un tas ir mans mākslas žanrs, un tādēļ, ka es sāku šajā jomā strādāt tik jauna, es jūtos ziņkārīga, kad domāju par citiem mākslas viediem, kuros vēlos izpausties,” pauž aktrise. “Es grasos nopirkt kādu mākslas studiju Losandželosā un kaut ko izveidot ar rokām. Katrā ziņā, šādu lēmumu es pieņēmu tikai pirms pāris nedēļām. Vēl es vēlos uztaisīt īsfilmu. Un  daudz ko uztaisīt . Taču vairāk par visu es vēlos rakstīt.”

Stjuarte vēl piebilda, ka vienīgais, kas ar viņu paliks visu mūžu, ir mīlestība pret smagu darbu. “Es tiešām mīlu smagi strādāt. Es esmu apmierināta ar izolētību. Reizēm es spriežu, ka tas nav normāli, taču tas man sniedz iespēju darīt to, ko mīlu.”

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas