Zināms, kad iznāks komēdija “Stulbs un vēl stulbāks 2”Divdesmit gadu pēc leģendārās komēdijas "Stulbs un vēl stulbāks" tās varoņi atgriežas un viņu piedzīvojumiem Latvijas kinoteātros būs iespēja sekot jau janvārī!

Džims Kerijs un viņa kolēģis Džefs Denjelss atkal tēlo ne pārāk gudros, ne pārāk smalkos un pavisam neintelektuālos tipus Loidu un Hariju.

Filmas "Stulbs un vēl stulbāks 2" ("Dumb and dumber to") darbība risinās mūsdienās. Divdesmit gadu laikā Loida un Harija dzīvē notikušas pārmaiņas. Loids gadiem izlicies par psihiski slimu, cietpauris Harijs bijis sajūsmā par drauga āzēšanos, un viņi ar divkāršu sparu metušies jaunās aušībās.

Draugi dodas Harija meitas meklējumos. Nolaidīgais tētis tikai tagad uzzina, ka viņam ir meita. Harijam un Loidam ir pamatots iemesls uzmeklēt pazudušo mantinieci (nē, Harijā nav modušās tēva jūtas). Ieraudzījis meitenes fotogrāfiju, Loids tūlīt iemīlas, turklāt viņiem steidzami vajadzīga niere pārstādīšanai. Tas ir vērā ņemams pamats vēl vienam neprātīgam ceļojumam.

Filma kinoteātros no 9. janvāra.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas