Kultūras pils “Ziemeļblāzma” aicina uz izrādi “Putni”Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” šī gada 25. februārī plkst. 12:00 notiks izrāde – lekcija "Putni", ko bērnu auditorijai veidojuši aktieris Edgars Lipors, režisore Lilija Lipora, dramaturgs Edgars Niklasons, mūziķis Goran Gora, vizuālā noformējuma māksliniece Guna Stikāne, gaismu mākslinieks Egils Kupčs un ornitologs Visvaldis Putniņš.

Tie būs seši stāsti par cilvēka satikšanos ar putniem un ne tikai... Kā balodis būvē ligzdu? Cik plats ir vanaga spārnu atvērums? Kurš putns iemainīja zelta spalvas pret skaistāko balsi pasaulē? No kura lidoņa nobijās putnu draugs Edgars? To visu un vēl vairāk jūs uzzināsiet un pieredzēsiet izrādē-lekcijā bērniem "Putni".

Izrādes radošā komanda iedvesmu izrādei smēlusies latviešu tautas pasakās un kopā ar izglītojošo informāciju radījusi emocionālu un asprātīgu stāstu par to, kā cilvēks dažādos vecuma posmos no jauna iepazīst brīnumaino putnu pasauli. Kā saka izrādes galvenais varonis, "darbi nekur nepazudīs, bet putni… tie gan var aizlaisties vienā acumirklī, tāpēc nepalaidīsim garām iespēju ar tiem sasveicināties".

Izrādes mērķauditorija ir ģimenes ar bērniem no 6 gadu vecuma.

Ieeja - bez maksas.

Foto:Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas