Kultūras un atpūtas centrā Imanta izskanēs “Bardu rudens 2014” noslēguma koncertsTrešdien, 22. oktobrī plkst. 19.00 kultūras un atpūtas centra Imanta Lielajā zālē notiks 11. starptautiskā bardu un folka festivāla Bardu rudens 2014 noslēguma koncerts. Tā ietvaros Latvijā viesos mūziķi no Igaunijas, Baltkrievijas un Lietuvas, lai sadziedātos ar Latvijas dziesminiekiem.

Koncertā piedalīsies Latvijas dziesminieki un bardi, tostarp, Valdis Atāls, Elīna Līce, Jōrans Šteinhauers, Helēna Kozlova, kā arī ārvalstu viesi - Juhans Jēgers (Juhani Jaeger) ar grupu Vinland (Igaunija), Mihails Celkoviks (Mihail Tselkovik, Baltkrievija), Aleksandrs Makajevs (Aleksandras Makejevas, Lietuva), Valērijs Šerelis (Valerijus Šerelis, Lietuva), Egins Grajausks (Eginas Grajauskas) ar grupu (Lietuva).

Šogad festivāls pulcē klausītājus divos koncertos kultūras un atpūtas centrā Imanta, kā arī mūziķu koncertlekcijās Rīgas Lietuviešu vidusskolā, Rīgas Amatniecības vidusskolā un citur. Jau vēstījām, ka 11. oktobrī kultūras un atpūtas centrā Imanta notika Jauno bardu saiets, kas pulcināja kopā jaunos dziesminiekus, kas plašākai publikai ir mazāk pazīstami.

Bardu un dziesminieku vienkāršā un patiesā muzicēšana ir dzejas un mūzikas sinerģija, kas rada īpašu noskaņu un pozitīvu dvēseles pārdzīvojumu. Festivāls Bardu rudens ir unikāls akustiskās autormūzikas notikums Latvijā un kļuvis par gaidītu pasākumu ne tikai Rīgas, bet visas Latvijas iedzīvotāju un dziesminieku vidū, ko apliecina 2013. gadā nosvinētā festivāla desmit gadu jubileja.

Ieejas maksa koncertā EUR 4.00, biļetes nopērkamas „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā, kā arī norises vietā pirms pasākuma.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas