Labdarības akcijā piepildīs bērnu sapņus

Šodien Neatkarīgā kopā ar uzņēmumu Grand Credit uzsāk jaunu labdarības akciju, piedāvājot jaunu un interesantu aktivitāti pašiem mazākajiem Latvijas iedzīvotājiem.

Akcijā Mans lielākais sapnis laikraksts un uzņēmums Grand Credit vēlas iepazīt tos sapņus, kurus grib piedzīvot mūsu bērni, un ļaut izpausties viņiem visērtākajā veidā – tos vienkārši uzzīmējot. Akcijā var piedalīties ikviens bērns vecumā līdz 12 gadiem visā Latvijas teritorijā. Kopējais sapņu īstenošanas finansējums ir 4000 latu, tas nozīmē, ka sapņi tiks īstenoti vairākiem bērniem. Vēstules redakcijā ar zīmējumiem tiks gaidītas līdz 11. novembrim.

«Šis akcijas ietvaros atbalstīsim mazāk aizsargātās sociālās grupas – bērnu sapņus,» stāsta Neatkarīgās izdevēja Mediju nams ražošanas un mārketinga direktors Gatis Vēbers, «šodienas ekonomiskajos apstākļos ģimenēm ir liela atbildība rūpēties par bērniem, sniegt visu nepieciešamo atbalstu. Bērnu smaids spēj sildīt un atvērt ikvienu sirdi. Atbalsts un uzmundrinājums, ko ikviens var sniegt bērnu sapņu piepildījumam, dod spēku ticēt labiem darbiem un labākai pasaulei!»

Neatkarīgās galvenā redaktore Anita Daukšte norāda, ka Neatkarīgajai ir laba pieredze sociālo labdarības akciju veidošanā: jau vairāk nekā 10 gadus notiek mūsu Ziemassvētku akcija, un šogad arī palīdzējām mazturīgām ģimenēm piepildīt bērnu skolas somas. Labdarības projektā Mans lielākais sapnis aicināti piedalīties vecāki kopā ar bērniem, lai īstenotu bērnu sapņus. Zīmējumus ar aprakstu formā, kuru varēs atrast laikrakstā Neatkarīgā Rīta Avīze, lūgums sūtīt uz adresi: Mediju nams, akcijai Mans lielākais sapnis, Cēsu iela 31/2, Rīga, LV-1012. Akcija Mans lielākais sapnis norisināsies no 19. oktobra līdz 11. novembrim.

Avots: nra.lv


 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas