Dārziņš guvis nopietnu pleca savainojumu

Vakar Kontinentālās Hokeja līgas ietvaros Laura Dārziņā pārstāvētā Kazaņas "Ak Bars" ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Jūliusa Šuplera trenēto Maskavas CSKA vienību. Dārziņš mačā izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli, taču spēli nepabeidza mačā gaitā gūtas pleca traumas dēļ, kas varētu liegt uzbrucējam spēlēt nākamos piecus mēnešus.

Mača pirmajā periodā laukumā aizritēja sīva cīņa, un vien perioda nogalē CSKA vārtos stāvošo Rastislavu Staņu izdevās pārspēt Jevgēņijam Skačkovam. Jau otrā perioda pašā ievadā "Ak Bars" izdevās rezultātu dubultot, kad no Dārziņa un Mietinena piespēlēm precīzs bija Jarko Immonens.

Tiesa, perioda turpinājums nebija tik sekmīgs, mača vadību pārņēma maskavieši, un ar mazāk nekā divu minūšu intervālu perioda nogalē rezultātu izlīdzināt izdevās Vjačeslavam Kuļominam un Iļjam Zubovam. Trešajā periodā, par spīti uzreiz četriem Kazaņas hokejistu noraidījumiem, CSKA hokejistiem uzvaras vārtus gūt neizdevās.

Arī pagarinājumā vārti netika gūti, un mača liktenis tika izšķirts pēcspēles metienu sērijā. Visai garajā metienu sērijā divreiz precīzs bija Jarko Immonens, gūstot arī uzvaru nesošo pēcspēles metienu. Precīzus metienus izdarīja arī Skačkovs, Jašins un Badjukovs.

Lauris Dārziņš otrajā periodā atzīmējas ar rezultatīvu piespēli un mača turpinājumā laukumā vairs nedevās, jo kādā no epizodēm neveiksmīgi piezemējās un guva pleca traumu. Kā pēc spēle atzina komandas galvenais treneris Vladimirs Krikunovs, Dārziņam varētu nākties izlaist nākamos piecus mēnešus, taču tie esot vien iepriekšējās izmeklēšanas rezultāti. Kopā Dārziņš uz laukuma pavadīja sešas minūtes, pirmajā periodā izdarot arī divus metienus pa Staņas sargātajiem vārtiem. Nākamo spēli "Ak Bars" aizvadīs 21. oktobrī, kad tiksies ar Mitišču "Atlant" vienību.