Labdarības akcijā “Sasildi Latviju!” savāktas piecas tonnas ziedojumu

„Ziedot.lv” un „Maxima” rīkotajā labdarības akcijā „Sasildi Latviju!”, kas pagājušajā nedēļas nogalē 11. un 12.novembrī norisinājās „Maxima” lielveikalos Rīgā, Ogrē, Talsos, Valmierā un Jelgavā, saziedots ievērojams daudzums mantu, kas trūcīgajām un daudzbērnu ģimenēm noderēs aukstajos ziemas mēnešos. Kopumā visā Latvijā no „Maxima” darbinieku kolektīviem un iedzīvotājiem saņemtas apmēram piecas tonnas apģērbu, apavu, segu un citu ziedojumu.

Visaktīvākie ziedotāji bijuši Jelgavā un Rīgā, Augusta Deglava ielas 67 lielveikalā „Maxima XXX”. Tur iedzīvotāji saziedojuši gan apģērbu un apavus, gan citas sadzīvē noderīgas lietas, tai skaitā segas, spilvenus un pārtiku. Vēl ziedoti arī trauki, sadzīves tehnika, piemēram, tējkannas, sildītāji, televizori. Latvijas reģionos visbiežāk cilvēki labdarībai nodevuši apavus un silto apģērbu, adījumus.

„Visu akcijas rīkotāju vārdā vēlos pateikties gan ziedotājiem, gan partnerorganizācijām un brīvprātīgajiem, kas gādāja, lai ikviens interesents varētu ērti un viegli sniegt savu atbalstu. Pateicoties ievērojamai cilvēku atsaucībai, jau tuvākajā laikā varēsim palīdzēt ļoti daudzām trūcīgām Latvijas ģimenēm. Tas šiem cilvēkiem ļaus auksto ziemas periodu sagaidīt ar siltām drēbēm, apaviem, segām un citām sadzīvē nepieciešamām lietām,” skaidro „Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta.

„Sasildi Latviju!” akcija īpaši izcēlās ar cilvēku atsaucību un ziedoto mantu kvalitāti. Akcijā visvairāk iesaistījās vecāka gada gājuma cilvēki un sirmgalvji. Tāpat visas nodotās mantas bijušas labā stāvoklī, piemēram, apģērbi izmazgāti un tīrīti, lai tos tūlīt arī varētu valkāt.

Pateicoties „Ziedot.lv” partnerorganizācijām, Rīgā un Latvijas reģionos ziedojumi sasniegs savus adresātus tuvāko divu līdz trīs nedēļu laikā. Savukārt daļa Jelgavas ziedojumu – apavi un apģērbi - jau operatīvi nodoti palīdzības sniegšanai lauku reģionu iedzīvotājiem Glūdā, Tērvetē un Dobelē.

Lai sniegtu ziedojumus, uzzinātu iespējas palīdzēt vai sniegt atbalstu Latvijas trūcīgajiem, ar "Ziedot.lv" var sazināties pa tālruni 67289339.


 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas