Tele2 aicina ikvienu iedarbināt unikālu VELOKINO Staro Rīga laikāPirmo reizi gaismas festivāla Staro Rīga ietvaros ir izveidots interaktīvs skaņas un video projekts TELE2 VELOKINO, kas savu stāstu pilnvērtīgi varēs izstāstīt tikai ar festivāla apmeklētāju līdzdalību. Tele2 aicina ikvienu doties uz Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeju Skārņu ielā 10/20, kur pieci cilvēki, vienlaikus minoties uz pieciem velosipēdiem, varēs iedarbināt TELE2 VELOKINO un piedzīvot projekcijas un skaņu kopumu, kas, papildināts ar skatītāju emocijām, taps par pašu apmeklētāju radītu pilsētas stāstu.

Tele2 ir videi draudzīgs un uz inovācijām orientēts uzņēmums, tāpēc TELE2 VELOKINO ir veidots tā, lai darbotos ar veloenerģijas palīdzību. Minot piecus stacionārus velosipēdus, radīsies enerģija, un gan velobraucēji, gan skatītāji varēs būt aculiecinieki tam, kā atdzīvojas video projekcijas un sāk skanēt mūzika.

Tele2 ielūdz apskatīt jauniešu radītos gaismas objektus

Gaismas festivālā Staro Rīga ir izstādīti 10 objekti (www.staroriga.lv), kas uzvarēja Staro Rīga Jauniešu un studentu gaismas objektu programmas ietvaros rīkotajā konkursā. Novērtējot jauniešu programmas dalībnieku oriģinālās idejas, Tele2 jau otro gadu atbalsta jauniešu un studentu programmu, piešķirot finansējumu vairāku gaismas objektu realizācijai.

Tele2 organizē balsošanu par festivāla objektiem

Tele2 aicina balsot par savu mīļāko gaismas festivāla Staro Rīga objektu, sūtot īsziņu ar objekta numuru kopā ar kodu staro (piemēram, staro83) uz tālruņa numuru 29606060. Tele2 un Zelta Zivtiņas klientiem īsziņa ir bez maksas, pārējo operatoru klientiem – pēc sava pakalpojuma sniedzēja tarifa. Jauniešu programmas objekts, par kuru skatītāji būs atdevuši visvairāk balsu, no Tele2 saņems Samsung viedtālruni ar datu pieslēgumu XXL veselam gadam. Visi balsotāji piedalīsies loterijā, kuras galvenā balva ir Samsung viedtālrunis.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas