“Labvēlīgais tips” ar jaunu singlu ieskandina Vecgada šovuGrupa “Labvēlīgais tips” laiž klajā jaunu singlu “Kad satieku egli”, kas ir priekšvēstnesis Vecgada šovu koncertsērijai “Lai laime nepāriet 2024”, kas piestās Cēsīs, Liepājā, Valmierā un Rēzeknē ar noslēgumu Vecgada dienā Ķīpsalas hallē Rīgā.

Jauno dziesmu sakomponējis grupas ģitārists un vairāku “Labvēlīgā tipa” zelta hitu autors Artūrs Kutepovs, bet kārtējo ausīm pielīpošo tekstu radījis Andris Freidenfelds. “Kad satieku egli” studijā failos iemūžināt palīdzējis Lotars Lodziņš un Jānis Kalve no “Labo ierakstu studijas”.

“Mēs esam skuju koku zeme,” neapgāžamo patiesību uzsver Andris Freidenfelds jeb Fredis. “Mēs esam skuju koku nācija. Tie palīdz mums saglabāt kaut kādu zaļumu arī ziemā. Un siltumu. Un apziņu, ka katru rītu ir Jaunais gads. Šo var dēvēt arī par Čiekura egles dēla sāgas otro daļu.”

Savukārt gaidāmo šovu “Lai laime nepāriet 2024” grupa raksturo īsi – vienkārši kolosāls koncerts! Ar to “Labvēlīgais tips” aicina godam aizvadīt Melnā ūdens truša un vēl godīgāk sagaidīt Zaļā koka pūķa gadu. Grupa apņēmusies labi apkurinātās un nosiltinātās Latvijas koncertzālēs ienest prieka dzirksti katra klausītāja sirdī un dot tik nepieciešamo C un D vitamīnu devu aukstajā un tumšajā decembrī.

Šovā tiks piedāvāta divdaļīga muzikāli izklaidējoša programma ar neiztrūkstošu bufetes pauzi, lai ikviens spētu ļauties arī laikam piedienīgajam šampanieša burbuļu vilinājumam. Pirmā daļa būs kā kodolīgs šā gada pārskats par būšanām un nebūšanām mūsu valstī, bet otrajā klausītāji tiks aicināti aizmirst par sēdkoncertu un pilnībā ļauties svētku priekam un līksmei. Lai cik neticami tas arī neizklausītos, koncertos izskanēs vokāli instrumentālā ansambļa “Labvēlīgais tips” apzeltītais dziesmu fonds, kam tiks pieplusoti daži jaunumi un pat pirmatskaņojumi.

Lai visu padarītu vēl vērienīgāku, šova īpašie viesi būs Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu koris “Skan”, kā arī Kaspars Upaciers jeb UFO, kurš parūpēsies par jokiem un dažām rotaļām vakara iesildošajā daļā, uz kuru visi aicināti ierasties jau laikus.

Kopā ar visiem svētkus svinēs: Andris Freidenfelds (balss), Normunds Jakušonoks (balss, taustiņinstrumenti), Ģirts Lūsis (balss, ģitāra), Kaspars Tīmanis (balss, trombons), Oskars Ozoliņš (trompete, balss), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Pēteris Liepiņš (ģitāra), Haralds Stenclavs (taustiņinstrumenti) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti).

Atgādinot zelta likumus “Kurš ātrāk nopērk biļeti, tas labākā vietā sēž” un “Kurš ātrāk nopērk biļeti, tas vispār tiek pie sēdēšanas”, grupa izsludina Vecgada šova “Lai laime nepāriet 2024” biļešu pārdošanu “Biļešu paradīzes” kasēs. Ņemot vērā, ka “Labvēlīgā tipa” fanu loks ir visnotaļ plašs un ātri uztver grupas radošās vibrācijas vēl pirms oficiālām izziņošanām, biļetes jau tiek sauktas ārā no kasēm kā karsti svētku pīrādziņi, tādēļ šobrīd cerības uz labu Vecgada pasēdēšanu vēl saistāmas tikai ar Vidzemes koncertzāli “Cēsis” un Ķīpsalas halli Rīgā.

Koncerttūres grafiks:
25.12. – Cēsis, Vidzemes koncertzāle “Cēsis”, 15.00 un 19.00
26.12. – Liepāja, koncertzāle “Lielais dzintars”, 15.00 un 19.00
29.12. – Valmiera, Kultūras centrs, 19.00
30.12. – Rēzekne, Latgales vēstniecība “GORS”, 19.00
31.12. – Rīga, Ķīpsalas halle, 20.00
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas