Latloto 52 tūkstošu latu un dzīvokļa laimētājs – skolotājs no Ērģemes

Latvijas Loto loterijas Latloto 5no35 52 tūkstošu latu laimētājs no Valkas novada 11.augustā ieradās Latvijas Loto birojā saņemt sava jaunā dzīvokļa atslēgas. Laimētājs ir skolotājs no Ērģemes, un dzīvokli Rīgā viņš ieguvis, piedaloties LatLoto papildspēlē Džokers .

Visi nepieciešamie īpašuma dokumenti nokārtoti, un skolotājs no Ērģemes tagad var sevi daļēji saukt arī par Rīgas iedzīvotāju. Latvijas Loto pārstāvjiem viņš pastāstīja, ka neizslēdzot domu, ka kādreiz varētu pavisam pārcelties uz dzīvi Rīgā, vien jāatrod piemērots darbs kādā no Rīgas skolām. 52 tūkstošu latu vērtais naudas laimests sirmajam skolotājam kalpošot par “rezerves spilvenu”, un visticamāk tikšot noguldīts bankā 3.pensiju līmenī.

Jau ziņots, ka loterijas Latloto 5no35 galvenais laimests Uzkrājums+ viena mēneša laikā tika laimēts divas reizes . 25.jūnija izlozē Viļānos tika laimēts 93 296 latu vērts Uzkrājums+ , bet 20.jūlija izlozē Valkā tika laimēti 52 798 lati. Pirmais spēlētājs nebija piedalījies papildspēlē Džokers, un saņēma vien naudas laimestu. Savukārt skolotājam no Valkas novada tieši piedalīšanās papildspēlē Džokers papildus lielajam naudas laimestam sagādāja dāvanu – dzīvokli Rīgā, projektā Jaunā Teika.

Avots: nra.lv


 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas