Šovakar Liepājā sākas mūzikas festivāls “Fontaine Festival”

Liepājā piektdienas vakarā sāksies trīs dienu ilgais mūzikas festivāls " Fontaine Festival", kura nosaukums šogad ir "Back in hell". Tajā kopumā uzstāsies aptuveni 30 grupu no dažādām valstīm.

Festivāla pārstāvis Jānis Enkuzēns iepriekš pavēstīja, ka arī šogad festivāls koncentrēsies uz profesionālām un interesantām mūzikas apvienībām no visas pasaules.

Festivālā piedalīsies smagā metāla grupa no Brazīlijas "Torture Squad", somu apvienība "Moses Hazy", pašmāju grupas "Rebel Riot", "Inokentijs Mārpls", "Pienvedēja piedzīvojumi", "Zig Zag", festivāla rīkotāja Luija Fonteina grupa "Louie Fontaine&Starlight Seaschers", kā arī "Argies" (Argentīna), "Tor Peders Kapell" (Zviedrija), "Phonomik" (Dānija), "Faith of Merchants" (Apvienotā Karaliste), zviedru rokgrupa "Langfinger" un citas.

Mūziķi uzstāsies uz kopumā sešām skatuvēm.

Festivāla galvenā skatuve, tāpat kā iepriekš, būs izvietota "Gypsy camp" pagalmā. Divas skatuves būs nodrošinātas klubā " Fontaine palace", mūzika skanēs arī bāros "Fire bar" un "Prison bar".

Jauna - "Acropolis" - skatuve būs izveidota blakus " Fontaine palace" klubam, un visus festivāla vakarus to pieskandinās Barselonas "jam" skolas mūziķi 20 cilvēku sastāvā. Viņu priekšnesumu filmēs un ierakstīs, lai vēlāk to izdotu diskā.

Avots: nra.lv


 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas