Latvijas Dabas muzejs aicina uz tikšanos ar Julitu KlušuVides mēneša „Baltijas jūras ekoloģija un aktuālās problēmas” ietvaros ceturtdien, 23. oktobrī, Latvijas Dabas muzejā savos novērojumos pārgājienā gar Rīgas jūras līci ar apmeklētājiem dalīsies fotogrāfe un dabas eksperte Julita Kluša.

Ceturtdien, 23. oktobrī, no plkst. 18.00 līdz 19.30 visiem interesentiem būs iespēja apmeklēt dabas vakaru „Ejot gar Rīgas jūras līci”, kura viese dabas eksperte un fotogrāfe Julita Kluša dalīsies novērojumos, kas radušies pārgājienā gar Rīgas jūras līci.

Par plānoto tikšanos stāsta Julita Kluša: „Kopā ar vīru jau gandrīz 20 gadus staigājam un vērojam Latvijas dabu visā tās daudzveidībā. Redzot akmeņaino jūrmalu Engurē, smilšaino Jūrmalā, zāļaino Bērzciemā, mitrām ieplakām un nelielām upītēm rotāto Kolkas tuvumā, radās intriga posmu pa posmam nostaigāt visu jūras malu Latvijas robežās. Cik dažāda tā ir visā garumā? Vai vispār ir iespējams noiet visu jūrmalu? Kāda tā ir ziemā, kāda vasarā, saullēktā vai saulrietā, kādi ir tās augi un dzīvnieki? 2014. gada jūnijā nogājām Rīgas jūras līča jūrmalas pēdējo posmu. Jūrmalu pastaigās kopumā ieguvām vairāk nekā desmit tūkstošu dabas fotogrāfiju. Par gūtajiem iespaidiem stāstīšu muzejā."

Latvijas Dabas muzejā no 1. līdz 26. oktobrim notiek vides mēnesis, kas informē sabiedrību par izaicinājumiem Baltijas jūras ilgtspējas nodrošināšanā. Vairāk informācijas www.dabasmuzejs.gov.lv.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas