Maikls Džeksons kļuvis par pelnošāko mūžībā aizgājušo slavenībuPar vispelnošāko mirušo slavenību pērn kļuvis dziedātājs Maikls Džeksons, liecina biznesa žurnāla «Forbes» apkopotā informācija.

Dziedātājs laika posmā no 2013. gada oktobra līdz 2014. gada oktobrim nopelnījis 140 miljonus ASV dolāru, kas pēc popmūziķa nāves pienācies viņa mantiniekiem.

Ievērojamu peļņu Džeksonam arī pēc nāves nodrošinājis mūziķa pēcnāves albums «Xscape», kā arī mūzikas ierakstu kompānijas un cirka trupas «Cirque du Soleil» izrādes «Immortal» un «One».

Otrā vietā ierindojies rokenrola karalis Elviss Preslijs ar 55 miljoniem dolāru, savukārt trešā vietā ar 40 miljoniem nonācis slavenā komiksa «Peanuts» autors Čārlzs Šulcs.

Ar 25 miljoniem ceturto vietu ieņēmusi slavenā aktrise Elizabete Teilore, bet pirmo piecinieku noslēdz regeja mūziķis Bobs Mārlijs. Mārlijs pēc nāves nopelnījis 20 miljonus.

Top desmit iekļauti arī aktrise Merilina Monro, slavenās grupas "Bītli" dalībnieks Džons Lenons, zinātnieks Alberts Einšteins, rakstnieks Teodors Geizels un aktieris Brūss Lī.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas