Latvijas kinoteātros būs skatāma koncertfilma “Ed Sheeran: Jumpers for Goalpos”22. oktobrī Latvijas kinoteātros būs unikāla iespēja apmeklēt dokumentālo koncertfilmu "Ed Sheeran: Jumpers for Goalpos".

Pievienojieties Edam Šīranam, šī brīža panākumiem bagātākajam māksliniekam pasaulē, tiešraidē no viņa iespaidīgās koncertfilmas "Jumpers for Goalposts" pasaules pirmizrādes Londonā. Šis īpašais kino pasākums, kurā ietilps sarkanā paklāja uznācieni, ekskluzīva Eda uzstāšanās un filmas pirmizrāde, tiks pārraidīts satelīta tiešraidē no Lesteras laukuma Londonā un būs redzams vairākos tūkstošos kinoteātru visā pasaulē ceturtdien, 22. oktobrī pulksten 20:30.

"Jumpers for Goalposts" apkopo Eda aizraujošos priekšnesumus no lielākās koncertturnejas viņa karjeras laikā, uzstājoties Vemblija stadionā 2015. gada jūlijā, kad Šīrans pārsteidza 80 tūkstošu lielu skatītāju pūli ar savām slavenākajām dziesmām, ieskaitot "The A Team", "Sing" un "Thinking Out Loud", kā arī duetu ar seru Eltonu Džonu.

Filmā "Jumpers for Goalposts " Eda elpu aizraujošo uzstāšanos uz skatuves papildina epizodes ar viņa triumfa pilno ceļu uz Vembliju, gan atklājot dzīvi aizkulisēs, gan piedāvājot godīgas un personīgas Eda un viņa tuvāko cilvēku atziņas par sasniegto.

Šis vispasaules kino pasākums ir ielūgums miljoniem Eda fanu visā pasaulē pievienoties viņam un nosvinēt līdz šim sasniegto, pirms tiek nosprausti jauni mērķi.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas