Latvijas kinoteātros dominē animācijas filma «Burvju māja»Nedēļas nogalē par vispopulārāko filmu Latvijas kinoteātros kļuvusi animācijas lente «Burvju māja».

Uz animācijas filmu «Burvju māja» pirmajās trīs tās izrādīšanas dienās pārdotas 3700 biļetes, tādējādi apsteidzot iepriekšējo populārāko filmu - zinātniskās fantastikas trilleri «Rītdienas robeža». Trešo vietu izpelnījusies iepriekšējās nedēļas līdere, filma «Melnā feja Malefisenta». Top 5 noslēdz piedzīvojuma filma «X-Cilvēki: bijušās nākotnes dienas» un komēdija «Miljons veidu kā atdot galus».

Animācijas filma "Burvju māja" ierauj skatītājus aizraujošos piedzīvojumos. Filma stāsta par pamestu kaķēnu, kurš cenšoties patverties no vētras, iekļūst noslēpumainā savrupmājā pie burvju mākslinieka Lorensa. Tur viņš tiek pie vārda Pērkons un ātri sadraudzējas ar gandrīz visiem mājas jautrajiem iemītniekiem, Lorensa burvju triku palīgiem – dažādiem dzīvnieciņiem un viņa daudzajiem izgudrojumiem. Tomēr daži mājas iemītnieki - Zaķis Džeks un Pelīte Megija - nepieņem Pērkonu un plāno, kā no kaķēna tikt vaļā. Lietas kļūst vēl sliktākas brīdī, kad burvju mākslinieks tiek nogādāts slimnīcā, un viņa brāļadēls mēģina ar viesiem iespējamajiem līdzekļiem pārdot onkuļa māju, viņam par to neko nenojaušot. Pērkonam tiek dota iespēja pierādīt visiem mājas iemītniekiem, ka viņš var būt noderīgs, palīdzot Lorensam nepazaudēt viņa māju. Pērkons izplāno pārvērst Lorensa māju par spoku māju, cenšoties atbaidīt potenciālos pircējus, kārtīgi viņus nobiedējot.

Aizraujošā piedzīvojumā Pērkons cenšas vienlaicīgi palīdzēt Lorensam nepazaudēt savu māju un pierādīt citiem mājas iemītniekiem, ka viņš ir cienīgs tur dzīvot.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas