Latvijas kinoteātros jauna favorīte – “Jupiteras ceļš”Latvijas kinoteātros par nedēļas skatītāko filmu kļuvusi zinātniskās fantastikas piedzīvojumu filma "Jupiteras ceļš" ar Milu Kunisu, Čaningu Tatumu un Šonu Bīnu galvenajās lomās. Filmu noskatījušies 5008 cilvēki.

Piedzīvojumu filmas darbība jūs aizvedīs no Čikāgas piepilsētas līdz kosmosa attālākajām planētām. Filmas galvenajai varonei Jupiterai dzimstot, tika pareģots, ka viņas nākotne ir saistīta ar dižiem notikumiem. Tomēr Jupiterai pieaugot, viņa nav tikusi tālāk par iztikas pelnīšanu, tīrot svešinieku mājas.

Viss mainās brīdī, kad izbijis starpplanētu kareivis Keins izglābj Jupiteru no slepkavu uzbrukuma. Sastopot Keinu, viņa uzzina, ka viņas ģenētiskais kods paredz, ka Jupiterai ir jākļūst par nākamo galaktikas troņa mantinieci. Lai pareģojums piepildītos, Jupitera un Keins dosies neaizmirstamā galaktiskā ceļojumā, kas viņus aizvedīs uz visattālākajām kosmosa vietām, un ar saviem sabiedrotajiem episkā kaujā viņiem būs jācīnās pret ļaunajiem spēkiem, kuri kāro iekarot visu galaktiku.

Otrā vietā debitējusi ģimenes animācijas filma "Lielais 6" ar 4942 pārdotām biļetēm.

Top pieci nav pametusi arī iepriekšējo nedēļu līdere - ģimenes filma "Lācēna Padingtona piedzīvojumi". Ar 3218 pārdotām biļetēm filma šoreiz ierindojusies trešajā vietā.

Ceturtajā vietā debitējusi biogrāfiskā drāma "Teorija par visu", kas stāsta par vienu dižākajiem prātiem mūsdienu pasaulē – britu zinātnieku Stīvenu Hokingu. Filmu noskatījušies 2137 skatītāji.

Par vietu zemāk noslīdējusi komēdija "Mortekajs" ar Džoniju Depu titullomā. Uz filmu pārdotas 1642 biļetes.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas