Rīgā norisināsies labdarības akcija – „No sirds sirdij”Šo piektdien, 13. februārī plkst. 21:00 jau trešo reizi labdarības akcijas „No sirds sirdij” ietvaros klubā „Friends” (Elizabetes iela 55) norisināsies koncerts – izsole, kurā piedalīsies pazīstami Latvijas kultūras un mākslas darbinieki. Visi izsolē savāktie līdzekļi tiks ziedoti bērnu onkoloģiskās slimnīcas fondam.

Jums būs iespēja iegādāties izsoles objektus, kurus ir veidojuši TV raidījumu vadītāji - Ieva Adamss, Aleksandrs Šunins, Jeļena Gricuk, radio pārraižu vadītājas – Natālija Olesik un Ilona Jahimoviča, sabiedriska figūra – Regīna Ločmele, Eiroparlamenta deputāts – Andrejs Mamikins un vēl daudzi citi pazīstami cilvēki. Koncertā uzstāsies Natali Tumševic, Diana Pīrāgs, Liera Štein un Aleks Silvers, kluba rezidenti Dima Milenins un Kamilla Kļaviņa, kā arī daudzi citi izpildītāji, informē portāls www.qazeta.net.

Akcijā piedalās tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju, kas atnesuši savus darbus uz īpašiem pieņemšanas punktiem, lai palīdzētu mazajiem pacientiem, kā arī pārstāvji no citām valstīm, kas tieši veido suvenīrus, rotājumus, kartiņas un gleznas. Šie darbi netiks pārdoti, bet gan atdoti par ziedojumiem. Īsāk sakot, Jūs varat apmeklēt tirdzniecības centru, izvēlēties lietu, kas patīk (no kartiņas, ko veidojusi maza meitenīte, līdz dabīgu akmeņu kaklarotai no Latvijas vadošā dizainera) un atstāt tik, cik maciņš atļauj. Pagājušā gada izpārdošanā bija pieejami darinājumi no Vācijas, Krievijas, Lielbritānijas, Francijas un pat Sibīrijas.

Akcijas „No sirds sirdij” ietvaros , 2014 gadā, tika savākti 8000 eiro. Līdzekļi tika izmantoti bērnu onkoloģijas nodaļas būvniecības un remonta programmā.

Mēs nespējam atbrīvot mazos pacientus no sāpēm, bet kopā mēs varam mazināt viņu ciešanas.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas