Latvijas kinoteātros pārliecinoši dominē animācijas filma “Kastīši”Latvijas kinoteātros līdera pozīcijas pārliecinoši iekarojusi animācijas filma  "Kastīši". Filmu nedēļas griezumā noskatījušies 10629 skatītāju.

Animācijas lentes notikumi aizsākas Sierburgā, kur pārtikušo iedzīvotāju dzīvē pats svarīgākais ir greznība, izsmalcinātas manieres un gardi sieri. Klīst leģendas, ka zem šīs pilsētiņas mītot cita sabiedrība – kastīši, dīvainas radības, kas naktīs izlienot no pazemes, lai atņemtu pilsētniekiem pašu dārgāko – viņu atvases un smalkos sierus. Taču patiesībā kastīši ir neparasti un labestīgi radījumi, kuri, līdzīgi kā bruņurupuči, dzīvo katrs savā kastītē. Kad pār Sierburgu nolaižas nakts, viņi dodas ielās, lai vāktu dažnedažādus lūžņus. Viņu vidū dzīvo arī Egs - zēns, kuru kastīši ir uzaudzinājuši kā savējo. Kad kastīšu miermīlīgajā dzīvē sāks šalkt pārmaiņu vēji un uzvēdīs asa siera dvaka, Egs nokļūs šo divu tik atšķirīgo pasauļu vidū.

Uz otro vietu noslīdējusi iepriekšējās nedēļas līdere "Izlaiduma gads" . Filmu noskatījušies 3691  skatītāji.

Veiksmīgu debiju piedzīvojusi arī kara drāma "Niknais" ar Bredu Pitu titullomā, nedēļas laikā to noskatījušies 3621 cilvēki.

Ceturtā vietā ierindojusies Krievijas komēdijas "Rūgts!2". Uz filmu pārdotas 3262 biļetes.

Top pieci noslēdz Gerija Šora fantāzijas asa sižeta filma "Drakula: Leģendas sākums". Filmu nedēļās griezumā noskatījušies 2067 skatītāju.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas