Latvijas kinoteātros sāk rādīt biogrāfisku drāmu “Dzelzs Tvēriens”No 19. aprīļa Latvijas kinoteātros būs skatāma biogrāfiska drāma "Dzelzs Tvēriens".

Studijas "A24" jaunākais hits ir patiess stāsts par kādas ģimenes ambīcijām, triumfu un lāstu.

Fon Ērihu ģimenes galva ir skarbs teksasietis (Holts Makalanijs), apņēmības pilns izdarīt visu, lai palīdzētu saviem dēliem sportā sasniegt to, kas nav izdevies pašam. Viņa slāpes pēc panākumiem kļūst par lāstu, kad likteņa triecieni viens pēc otra sagrauj brāļu attiecības un ilgi loloto amerikāņu sapni, kā arī pārvērš ģimenes mājas par cīņas ringu. Drāma, ko dziedātāja Adele nosaukusi par labāko jebkad redzēto filmu, uzdod jautājumu – kāda ir patiesā cena tik stingrai audzināšanai?

Šo emocionāli satricinošo filmu veidojusi īsta sapņu komanda: psiholoģisko trilleru meistars, režisors un scenārija autors Šons Dērkins, drāmas "Saula dēls" operators Māķāšs Erdēji un fantastiski aktieri: siržu lauzējs Zaks Efrons, seriāla "Lācis" zvaigzne un jaunā "Calvin Klein" seja Džeremijs Alens Vaits, Hariss Dikinsons, kurš mirdz filmā "Skumju trijstūris", un Lilija Džeimsa, kura mirdz šajā vīriešu kompānijā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas