Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt filmu “Mīlas afēra”No 27. jūnija Latvijas kinoteātros būs skatāma piedzīvojumu komēdija "Mīlas afēra", kura pirmo reizi uz lielā ekrāna kopā savedusi divus izcilus britu aktierus Pīrsu Brosnanu un Emmu Tompsoni.

Filma stāsta par bijušo vīru un sievu Ričardu un Keitu, kuru laulība, lai arī oficiāli šķirta, ne mirkli nevar viens otru atstāt mierā. Mīlestības jūtas starp viņiem pilnībā nav zudušas. To pašu nevar teikt par viņu pensijas fonda līdzekļiem, no kura visus naudu ir izkrāpis Ričarda kompānijas jaunais īpašnieks.

Uzzinot, ka pie naudas izkrāpšanas vainojamais franču baņķieris tikko savai topošajai sievai ir iegādājies 10 miljonus vērtu dimantu, filmas varoņi Ričards un Keita atstāj savas ķildas Londonā un dodas uz baņķiera kāzām franču Rivjērā ar plānu nozagt šo dimantu un atgūt viņiem izkrāpto naudu. Viņiem zādzību palīdz realizēt bijušie kaimiņi Penelope un Džerijs, kuri joprojām cer, ka Keita un Ričards izlīgs un atkal saies kopā. Četrotne izveido nenotveramu zagļu bandu, kura pasakainajā Cote d'Azur, cenšas paveikt 10 miljonus vērtu zādzību pēc labāko klasisko komēdiju žanra paraugiem.

Lomās: Pīrss Brosnans, Emma Tompsone, Timatijs Spals un Selia Imrie.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas