Apgāds Zvaigzne ABC izsludina oriģinālromānu konkursuApgāds Zvaigzne ABC ir izsludinājis jaunu oriģinālromānu konkursu, kura devīze ir "Nacionālais bestsellers".

Konkursa mērķis ir veicināt tādu romānu tapšanu, kuri uzrunātu plašu lasītāju loku, stiprināt latviešu literatūras prestižu lasītāju vidū, kā arī sekmēt jaunu literāro talantu rašanos un attīstību.

Konkurss ir anonīms un notiek divās kārtās. Pirmajā kārtā ( no šī gada 15. jūnija līdz 2015. gada 1. janvārim) un otrajā kārtā ( no 2015. gada 1. janvāra līdz 15. jūnijam) katrs esošais un topošais rakstnieks ir aicināts iesniegt Apgādā sava romāna manuskriptu. Rakstnieki aicināti konkursa darbus izdrukas un elektroniskā formātā iesūtīt pa pastu vai atnest personiski uz Apgādu. Konkursa pirmās kārtas uzvarētāji tiks paziņoti ne vēlāk kā 2015. gada 1. jūnijā, bet otrās kārtas uzvarētāji – ne vēlāk kā 2015. gada 1. oktobrī.

Iesniegtos manuskriptus vērtēs žūrija, un uzvarētāju darbi tiks publicēti Apgādā Zvaigzne ABC. Katras kārtas uzvarētājiem paredzēta naudas prēmija EUR 5000,- apmērā, savukārt citiem autoriem, kuru darbi izpelnīsies žūrijas atzinību, paredzētas veicināšanas balvas EUR 1000,- apmērā.

Konkursā tiek gaidīti dažādu žanru darbi – vēsturiskie, fantastikas, piedzīvojumu, dzimtas stāsti, kā arī citos žanros tapuši romāni. Konkursā aicināti piedalīties gan pieredzējuši rakstnieki, gan debitanti, kuriem top pirmie romāni.

Sīkāka informācija Zvaigzne ABC mājaslapā www.zvaigzne.lv

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas