Latvijas Leļļu teātris aicina ģimenes uz Leļļu teātra Jautro olimpiādi

Latvijas Leļļu teātris jau ceturto gadu pēc kārtas aicina bērnus no visas Latvijas piedalīties "Jautrajā olimpiādē: – aizraujošās sportiskās aktivitātēs, kas svētdien, 17. februārī, no plkst. 14 līdz 17 norisināsies Sporta un atpūtas centrā Uzvaras bulvārī 15, Uzvaras parka distanču slēpošanas trasē.


Olimpiāde notiks neatkarīgi no laika apstākļiem un sniega klātbūtnes! Tāpat kā iepriekš, arī šogad piedalīšanās pasākumā būs bez maksas.


Olimpiādes patrons šogad būs vairākkārtējais olimpisko spēļu dalībnieks un čempions svarcelšanā Viktors Ščerbatihs, kurš vadīs pasākuma centrālo notikumu – sacensības "Starts fantāzijai!". 500 metru garo distanci, kurai starts tiks dots plkst. 15, katrs dalībnieks aicināts pieveikt pēc iespējas radoši, izmantojot jebkādu pārvietošanās veidu, kāds iespējams sniegā.


Latvijas Leļļu teātris ar sponsoru atbalstu sagādājis vērtīgas balvas tiem, kuri mājās šīm sacensībām būs gatavojušies visčaklāk un radošāk. Balvas tiks pasniegtas šādās kategorijās: krāšņākais tērps, oriģinālākais transportlīdzeklis, spilgtākā ģimene un kuplākā ģimene.


Uzvarētājus, kas "Jautrajā olimpiādē" tiks vērtēti nevis pēc ātruma, bet gan oriģinalitātes, vērtēs Latvijas Leļļu teātra veidota žūrija: Leļļu teātra valdes loceklis Vilnis Beķeris, pagājušās sezonas labākais Leļļu teātra aktieris skatītāju vērtējumā Valdis Vanags, kā arī "Jautrās olimpiādes" patrons Viktors Ščerbatihs.


Paralēli sacensībām "Starts fantāzijai!" Olimpiādes ietvaros notiks arī citas sportiski radošas aktivitātes, ko vadīs un koordinēs Leļļu teātra aktieris Miķelis Žideļūns. Te būs gan šķēršļu josla "Brašo brālīšu barjerskrējiens" Bokas jaunkundzes uzraudzībā, sniega labirints "Minhene-Vīne", sacensības mešanā "Rāceņmetieni" un sniega būvdarbu laukums "Lilī sniega valstībā", gan arī virkne citu sacensību ar intriģējošiem nosaukumiem: "Ronjas un Birka sacensības", "Vecāku daiļsniegošanas čempionāts", "Raķešslēpošana un Trakās sandalītes copēšana".


Jautrās Ooimpiādes uzvarētāji balvās varēs vinnēt gan ielūgumus uz Latvijas Leļļu teātra izrādēm, gan dāvanas no pasākuma atbalstītājiem.


Katru gadu Olimpiādei ir īpašais patrons – sabiedrībā populārs sportists. Pirmajā Jautrās Olimpiādes gadā tas bija biatlonists Jēkabs Nākums, 2011. gadā – kamaniņu braucējs Mārtiņš Rubenis, bet 2012. gadā – biatlonists Gundars Upenieks.


Detalizēta informācija par Jautrās Olimpiādes norisi, sacensību laikiem un ieteikumiem dalībniekiem tuvākajā laikā būs pieejama Latvijas Leļļu teātra mājas lapā: www.lelluteatris.lv.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas