Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā notiks labdarības koncerts “Mums ir labi šeit būt”


Sestdien, 16. februārī, pulksten 16:00, Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā, Klostera ielā 2, notiks labdarības koncerts "Mums ir labi šeit būt". Koncertu rīko "Mieram tuvu Solidaritātes fonds" un "Grašu bērnu ciemats" – pateicībā saviem labvēļiem un atbalstītājiem.


"Grašu bērnu ciemats" kopš 1995. gada ir mājas bērniem, kuru vecāki par viņiem nespēj parūpēties. Nu jau pirms 15 gadiem tieši Grašos (toreiz Grašu bērnunamā) radās ideja par jaunu izdevumu – "Mieram tuvu", kabatas formāta garīgās dzīves kalendāru ar Dieva Vārdu katrai dienai...


"Grašos" joprojām ir mājas bērniem, un "Mieram tuvu" joprojām turpina nest Dieva Vārdu un cerību. "Grašus" un "Mieram tuvu" saista draudzība un Dieva aicinājums. Un arī tas, ka bērniem arī turpmāk ir nepieciešama citu labvēlība un atbalsts, lai savu darbu turpinātu un lai izdarītu vairāk: lai nodrošinātu bērnus ne tikai ar dienišķo maizi, bet arī ar skaistu vidi un plašākām iespējām; lai izdotās grāmatiņas ne tikai ieliktu veikalu plauktos, bet lai būtu iespēja tās arī dāvināt dzīves pabērniem (šim nolūkam darbojas Mieram tuvu Solidaritātes fonds).


Gavēnis ir laiks, kurā – ceļā uz Kristus Augšāmcelšanās svētkiem – esam aicināti apstāties un ieskatīties sevī. Lai atjaunotu un stiprinātu mīlestību pret Dievu un cilvēkiem, mums ir trīs stipri ieroči – gavēšana, lūgšana un žēlsirdības darbi. Lūdzam Jūs apsvērt, vai par vienu no Jūsu šā gavēņa labajiem darbiem var kļūt atbalsts Fondam Grašu bērnu ciemats vai Mieram tuvu Solidaritātes fondam.


„Mums ir labi šeit būt,” mācekļi teica Jēzum, redzējuši Viņa godību Tabora kalnā. Satiksimies koncertā, lai, Dieva klātbūtnes, savstarpējas labvēlības un mūzikas skaistuma stiprināti, atgādinātu sev, ka mums ir labi šeit būt un ka mūsu aicinājums ir dzīvot tā, lai citiem būtu labi būt.


Ar savu talantu koncertu atbalsta: Brāļi Raimonds un Oskars Petrauski, Anete Kozlovska, Ilze Fomina, Jānis Kurševs, Juris Vizbulis, Inese Šuļžanoka un citi mūziķi.


Ieeja koncertā bez maksas.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas