Lauris Reiniks izdod jaunu dziesmu un video “Tikai divi mēs”Mūziķis Lauris Reiniks šonedēļ klausītāju un skatītāju vērtējumam Latvijā un Baltijas valstīs nodod savu jaunāko darbu ar nosaukumu “Tikai divi mēs”.

Dziesma, līdzīgi kā citas Reinika dziesmas pēdējos gadus, tiek piedāvāta arī kaimiņvalstu iedzīvotājiem. Igauniski tā saucas “Meid on kaks”, bet lietuviski “Tik aš ir tu”. Dziesmas komponists ir pats Lauris Reiniks, bet teksta autori ir gan pats Lauris, gan Guntars Račs.

Reinika kompozīcijai ir radīts arī īpašs videoklips. Tā filmēšana noritēja maģiskajā un neparastajā Kapadokijas reģionā Turcijā, kur mūziķis ar savu komandu nokļuva sadarbībā ar Turkish Airlines.

Videoklipa režisore ir Aija Strazdiņa (JUMP studio), bet galvenais operators Renārs Muskars. Projekta producents ir pats Lauris Reiniks.

“Es jau ilgi biju “skrējis” un daru to joprojām, bet mani klausītāji jau kādu laiku gaidīja no manis jaunu sirds dziesmu. Beidzot tā atnāca un ir kā veltījums visiem, kas kādreiz mīlējuši, mīl vai mīlēs. Pat ja tas ir suns vai kaķis, kas dzīvei piešķir jēgu. Mīlestība ir tik plaša un tajā ir jādalās”, stāsta Lauris Reiniks.

Interesi par dziesmas potenciālo spāņu versiju jau izrādījusi Spānijas un Meksikas producentu kompānija, kas vēlētos izmantot to kādam topošam seriālam latīņamerikas tirgū.

Dziesmas “Tikai divi mēs” visu valodu versijas ir pieejamas lejupielādei portālā Doremi.lv un iTunes.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas