Lauris Reiniks un Alise Haijima iedzied balādi “Savējais”Mūziķim Laurim Reinikam sadarbībā ar jauno dziedātāju Alisi Haijimu tapusi romantiska dziesma “Savējais”, kurai radīts arī videoklips.

Dziesmas “Savējais” komponists ir Lauris Reiniks, bet teksta autors ir Guntars Račs, kurš dziesmas tekstā apvienojis sirsnīgus vārdus, ko cilvēki Latvijā visbiežāk velta sev tuviem cilvēkiem.

“Savējais” ir romantisks stāsts par cilvēkiem, kuri satiekas bērnībā un izrādās viens otram īstie, lai dejotu cauri visai dzīvei.

Šo stāstu izdejo Latvijas čempioni sporta dejās dažādās vecuma grupās – bērni Jegors Prokins un Poļina Karimova, pieaugušie Edgars Līnis un Elīza Ancāne un seniori Romualdas Jokšas un Ilona Jokša. Dziesmas videoversija tika filmēta Melngalvju namā Rīgā. Klipa režisore ir Aija Strazdiņa, bet operators Ivo Skanstiņš.

“Pirmkārt, man ir liels prieks, ka esmu iepazinies un sadziedājies ar Alisi, kas ir jauna un talantīga dziedātāja, kā arī ļoti patīkams cilvēks. Cilvēki ar jauktām asinīm man vienmēr likušies īpaši interesanti, un Alisē satiekas gan Japāna, gan Latvija. Es vēlējos gan mums, gan visiem klausītājiem radīt kaut ko pozitīvu, skaistu un cerību pilnu šajā trakajā laikā. Darbs pie “Savējā” bija svētki mums visiem, un es ceru, ka cilvēki arī šo sajūtu noķers caur mūsu dziesmu un videoklipu gan Latvijā, gan Lietuvā, gan Igaunijā,“ pastāstīja Lauris Reiniks.

“Tas ir labākais, kas līdz šim noticis manā mūzikas karjerā. Kad saņēmu ziņu no Laura par šo ideju, no prieka sāku gandrīz raudāt. Dziesma ir ļoti skaista, Lauris man noticēja, un tas man nozīmē daudz. Esmu ļoti pateicīga par šo iespēju un ceru, ka man izdosies sasniegt to, kas neizdevās manam japāņu tētim, kas bija talantīgs mūziķis ar lielo sapni par mūziku. Viņš gan to nepaspēja piepildīt, jo devās aizsaulē. Tagad mans uzdevums ir piepildīt ne tikai savu, bet arī tēta sapni, jo tieši viņš man iemācīja mīlēt mūziku,” savās sajūtās dalījās Alise Haijima.

Kaimiņvalstīs iznāk arī šīs dziesmas igauņu un lietuviešu versijas. Lietuvā Reinika partnere dziesmā “Savi” ir dziedātāja Liepa, bet Igaunijā dziesmā “Sinuga” Laurim pievienojas Luisa Verka (Luisa Värk).

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas