Liepājā rādīs īpašu izstādes atklāšanu-izrādi “Endij Vorhol, tas Tu?”Liepājā, 23. februārī, telpā 18.23, plkst. 19.00 tiks izrādīta, jau Rīgas pirmizrādi piedzīvojušā, izstāde-izrāde “Endij Vorhol, tas Tu?”.

“Endij Vorhol, tas Tu?” ir laikmetīgās mākslas objektu izstāde. Tā ir performatīva kompozīcija un pārdomas par 20.gs. otrās puses mākslu, kurā Endija Vorhola tēls kā atskaites punkts sadzīvo ar viņa un viņa laikabiedru, pazīstamu mākslinieku, darbu skatuviskām kopijām. Būtībā šīs izrādes – izstādes uzmanības centrā ir tas nekas, ko tik laikmetīgi mums ir piedāvājis postmodernisms.

„Ja kāds grib uzzināt visu par Endiju Vorholu, vienkārši jāpaskatās uz audeklu virsmām, manām filmām un mani, un tur es esmu. Tur aiz tā visa nekā nav.”

Šoreiz radošā komanda, kuras sastāvā ir režisore Kristīne Vītola, aktieri Andis Strods, Iveta Pole, Jana Čivžele, scenogrāfs Rūdolfs Baltiņš, Matīss Runtulis (DJ Mr.Myster) un gaismu mākslinieks Jānis Sniķers, liepājniekiem un citiem interesentiem piedāvās jaunu izrādes versiju. Tā būs izstādes atklāšana-izrāde, kurā skatītāji pāris stundu laikā tiks aicināti baudīt atmosfēru, kāda iespējams valdīja Endija Vorhola un citu tā laika mākslinieku darbnīcās.

Izrāde “Endij Vorhol, tas Tu?” savu pirmizrādi piedzīvoja 2014. gada 31. martā Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Rīgā. Izrādi producē producentu kompānija PIGEON-BRIDGE sadarbībā ar augstskolu RISEBA.

Atgādinām, ka vietu skaits ir ierobežots, tāpēc biļetes iesakām iegādāties savlaicīgi. Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Biļešu cena EUR 5, EUR 3 (skolēniem, studentiem, pensionāriem, ISIC, ITIC karšu īpašniekiem).

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas