Ekranizāciju piedzīvos vēl divas «Greja piecdesmit nokrāsas» grāmatasNeskatoties uz to, ka slavenās triloģijas "Greja piecdesmit nokrāsas" pirmās grāmatas ekranizācija vēl tiek gaidīta, jau apstiprināts, ka tiks uzņemtas arī atlikušās divas "Grejas piecdesmit nokrāsas" daļas.

Lai gan "Greja piecdesmit nokrāsas" savu pirmizrādi uz kino ekrāniem piedzīvos tieši Valentīna dienā, filmai jau tagad tiek prognozēti milzu panākumi, ņemot vērā bestsellera slavu.

Skandalozais, erotiskais romāns "Greja piecdesmit nokrāsas" sabiedrībā radīja īstu sensāciju, trīs mēnešu laikā pārdodot 31 miljonu romāna eksemplāru. Otra gaidāmā sensācija ir topošā filma, kas būs balstīta uz britu autores E. L. Džeimsas triloģiju grāmatas.

Filma, sekojot grāmatas sižetam, vēsta par literatūras studenti Anastasiju Stīlu, kas iepazīstas ar pievilcīgo miljardieri Kristjenu Greju. Viņu iepazīšanās drīz pāraug kaislīgā mīlas dēkā, kurā Ana atklāj savas neparastās vēlmes, kā arī Kristjena Greja tumšo noslēpumu, ko viņš rūpīgi slēpj savas ārēji tik nevainojamās dzīves aizsegā.

Latvijas kinoteātros filma būs skatāma no 13. februāra.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas