Liepājas Latviešu biedrības namā būs skatāma komēdija “Mīlestība līdz prāta zudumam jeb pilnīgs sviests”13. februārī plkst. 19:00 Liepājas Latviešu biedrības namā būs skatāma komēdija "Mīlestība līdz prāta zudumam jeb pilnīgs sviests".

Izrāde ir veidota pēc Valentīna Krasnogorova - viena no mūsdienu labākā un asprātīgākā autora darba motīviem. Izrādes pamatā ir diezgan sadzīviska, tai pat laikā ļoti smieklīga un absurda situācija. Izrādes atrisinājums, kā arī vēl daudzas tēmas, kas tajā skartas, ir ļoti negaidītas un aizraujošas. Garlaicīgi nebūs!

Neliels sižeta apraksts.

Pie ārsta ierodas pacients, kurš nespēj neko sakarīgu pateikt par sevi, jo cieš no atmiņas zuduma. Pēc tam pie tā paša ārsta ierodas pacienta sieva, kas šķiet saliks visu pa plauktiņiem, bet rezultātā viss apgriežas pilnīgi kājām gaisā, jo pēc brīža ierodas vēl kāda sieviete, kas arī apgalvo, ka ir pacienta sieva. Pacients pret to neko neiebilst, jo cieš no atmiņas zuduma. Vēlāk ierodas kāds noslēpumains kungs, kas visu saputro vēl vairāk un nu jau iepriekš veiksmīgais, pašpārliecinātais ārsts nemaz vairs nav pārliecināts - kurš šeit ir jucis un kurš cieš no atmiņas zuduma.

Lomās: Roberto Meloni, Jūlija Ļaha, Jānis Kirmuška, Jānis Buķelis, Laila Kirmuška un Dainis Porgants

Biļetes: Biļešu paradīze kasēs un www.bilesuparadize.lv

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas