LSO un Latvijas skatuves zvaigznes vienosies labdarības koncertā “Nāc līdzās Ziemassvētkos!”


Labdarības akcijas „Nāc līdzās Ziemassvētkos!” koncertā (9.decembrī plkst.19:00 Rīgā, Lielajā Ģildē) Liepājas Simfoniskais orķestris uzstāsies kopā ar populāriem dziedātājiem, kā arī Latvijas Nacionālās operas solistiem un talantīgiem jauniešiem ar īpašām vajadzībām. Koncerta publisko ģenerālmēģinājumu organizatori bez maksas aicina apmeklēt Liepājas Latviešu biedrības namā 6.decembrī plkst.17:00.


Fonda „Nāc līdzās!” rīkoto 9.decembra koncertu Lielajā Ģildē ierakstīs un svētku laikā translēs Latvijas Pirmā Televīzija un Latvijas Radio 1 (LTV1 – 29.decembrī plkst.18:15, Latvijas Radio 1 – otrajos Ziemassvētkos pēcpusdienā).


Šī gada labdarības akcijas „Nāc līdzās Ziemassvētkos!” koncerts solās būt īpaši krāšņs, jo kopā ar festivāla „Nāc līdzās!” laureātiem – jauniešiem ar īpašām vajadzībām tajā piedalīsies ne vien Latvijas labākie skatuves mākslinieki, bet pirmo reizi arī Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā un jauniešu koris „Kamēr...” diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā.


Festivālā „Nāc līdzās!”, kas Latvijā norisinās nu jau 18.gadu pēc kārtas un ir vecākais festivāls cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, katru gadu žūrijas komisija atlasa pašus labākos 12 jaunos māksliniekus vai grupas, kuriem tiek dota iespēja Ziemassvētkos veidot kopīgu priekšnesumu ar kādu no Latvijas skatuves zvaigznēm.


Visi laureāti koncertā uzstāsies kā līdzvērtīgi skatuves partneri kopīgi dziedātās dziesmās vai dejās. Mākslinieki sirds mīlestības akcijā vēlas būt līdzās un dodot atbalstīt mūsu talantīgos, taču ikdienā nedaudz atšķirīgos jauniešus.


Koncertā populārās Ziemassvētku dziesmās un skaņdarbos no visas pasaules satiksies gan Liepājas Simfoniskais orķestris un koris „Kamēr...”, gan Latvijas Nacionālās operas solisti Ilona Bagele, Evita Zālīte, Kristīne Zadovska, Ingus Pētersons un Jānis Apeinis, kā arī dziedātāji Aija Andrejeva, Dons, Goran Gora, Antra Stafecka, Ieva Sutugova, Ieva Akurātere, Nikolajs Puzikovs, Atis Ieviņš un Gvido Linga.


Koncerta ģenerālmēģinājumā Liepājas Latviešu biedrības namā 6.decembrī plkst.19:00 kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri savus priekšnesumus dziedās visi „Nāc līdzās!” laureāti, jauniešu koris „Kamēr...” un solisti Ieva Sutugova, Goran Gora un Nikolajs Puzikovs.


Pirms un pēc koncerta pret ziedojumiem būs iespēja savā īpašumā iegūt iepriekšējo gadu „Nāc līdzās Ziemassvētkos!” audio ierakstus.


Informācijai par Liepājas Simfoniskā orķestra koncertiem un citām aktivitātēm var sekot orķestra mājas lapā www.lso.lv un sociālajos tīklos.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas