LTV būs skatāma jauna erudīcijas spēle “Latvijas novadu cīņas”No 30.aprīļa, ceturtdienās, LTV1 ēterā pulksten 21:15 skatāma jauna, Latvijā radīta erudīcijas spēle “Latvijas novadu cīņas.” Tajā ik nedēļu tiksies trīs novadu komandas, kuru kapteiņu lomās iejutīsies sabiedrībā labi pazīstamas personas. Mēģināsim noskaidrot – kur dzīvo Latvijas gudrākie un atraktīvākie cilvēki.

Latvijas novadi jau izsenis ir sacentušies savā starpā – kurā novadā dūšīgāki zemes arāji, kurā čaklākās saimnieces, kur prot noķert lielāko zivi un, protams, kur dzimst daiļākās meitas ar skanīgākajām balsīm! Bet kur Latvijā dzīvo gudrākie un atraktīvākie cilvēki – Kurzemē, Vidzemē, Latgalē vai Zemgalē?

Lai rastu atbildi uz šo jautājumu erudīcijas spēles komandām, kuras pārstāvēs Latvijas novadus, būs jāatbild uz iedzīvotāju uzdotajiem video jautājumiem. Dažādi cilvēki, dažādas profesijas, hobiji, atšķirīgi dialekti un personības. Vai spēles dalībnieki spēs atbildēt uz viņu āķīgajiem jautājumiem?

Spēle notiek uz spēļu galda – Latvijas kartes – kas sadalīta 22 simboliskos novados. Vienīgie ieroči, ko spēles dalībnieki drīkstēs izmantot, stājoties pretī citiem novadiem, būs prāta asums, domas ātrums un redzesloka plašums. Komandas kapteiņu lomā iejutīsies: mūziķi Andris Ērglis, Olga Rajecka, Ingus Ulmanis un Arnis Slabožaņins, aktieri Toms Liepājnieks, Zigurds Neimanis un Zane Jančevska, kā arī citi populāri cilvēki – Latvijas pilsētu mēri, zinātnieki, kordiriģenti un mākslinieki.

Erudīcijas spēles “Latvijas novadu cīņas” mērķis ir ne tikai noskaidrot, kuros Latvijas novados mīt gudrākie un atraktīvākie ļaudis, bet arī parādīt Latvijas cilvēku raksturu, valodas dialektu un kultūras mantojuma bagātību. Tādēļ spēles dalībnieku vidū redzēsiet komandas no vistālākajiem Latvijas nostūriem un dzirdēsiet dažādas latviešu valodas izloksnes.

Spēles laikā viesus un skatītājus izklaidēs populāri šlāgera un kantrī mūzikas izpildītāji no dažādiem Latvijas novadiem: Klaidonis, Sestā Jūdze, Laimas Muzikanti un daudzi citi iemīļoti mūziķi.

LTV erudīcijas spēle “Latvijas novadu cīņas” LTV1 ēterā no 30.maija ceturtdienās pulksten 21:15.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas