LTV “Būt mīlētai” vietā plāno veidot jaunu seriāluLatvijas Televīzijas (LTV) seriāls "Būt mīlētai" rudenī tomēr ēterā neatgriezīsies, bet tā vietā televīzija veidos jaunu seriālu, trešdien vēsta laikraksts "Diena".

Par šādu lēmumu LTV valdība izšķīrusies, jo "Būt mīlētai" pirmo mēnešu reitingi nebija pārliecinoši.

LTV 1.kanāla direktore Baiba Šmite norāda - jaunais seriāls saglabās arī iepriekšējā iezīmes. Tā kā mainīsies seriāla veidotāji, arī aktieru komanda tiks būvēta no jauna.

Šmite norāda, ka par seriāla režisoru piekritis kļūt Armands Zvirbulis, kaut viņš pats pagaidām norāda, ka joprojām esot "pārrunu process". Zvirbulis skaidro, ka arī viņa paša vēlme neesot turpināt seriālu "Būt mīlētai", un, "tā kā LTV nāca ar tādu piedāvājumu, es to tikai atbalstu".

"Būt mīlētai" režisors Māris Martinsons gan uzsver - viņš neesot informēts, ka seriāls neturpināsies, un gaidot no LTV ziņu, "kas tālāk notiks". Arī aktieri esot neziņā.

Režisors tāpat skaidro, ka seriāls tika rādīts astoņos vakarā, kas ir pozīcija, kur LTV jau bija zemi reitingi, un "jebkuram jaunam darbam ir vajadzīgs laiks, lai atrastu vietu". Pēc Zvirbuļa domām, "Būt mīlētai" bija labs režisors un aktieri, bet, viņaprāt, problēma varēja būt sižetā.

Laikraksts arī norāda - Martinsona izteikumi rada iespaidu, ka ir iespējama arī tiesāšanās. Proti, pēc viņa teiktā, līgums par seriāla veidošanu esot noslēgts līdz gada beigām, un, ja LTV pārkāps kādus līguma punktus, viņš situāciju risināšot likumā noteiktajā ceļā.

Saskaņā ar "TNS" datiem divarpus mēnešos katru "Būt mīlētai" sēriju noskatījās vidēji 66 tūkstoši cilvēku, lai gan pavasarī LTV valdes loceklis Edgars Kots atzina, ka auditorija būtu jāaudzē līdz 150–200 tūkstošiem skatītāju.

Patlaban seriāla scenārija veidošanai LTV vēlas piesaistīt dramaturģi Evitu Sniedzi.

Jaunais LTV seriāls uz ekrāniem gan nenonākšot septembrī, bet kādā no vēlākajiem rudens mēnešiem. LTV vēl spriežot, kurā laikā rādīt jauno seriālu, neesot izslēgts, ka tas varētu būt citā laikā, nevis astoņos vakarā.

Avots: nra.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas