Madara Grēgere laiž klajā jaunu dziesmu “Man tevi vajag daudz”Dziedātāja Madara Grēgere klajā laidusi jaunu dziesmu "Man tevi vajag daudz".

Madara Grēgere ir ventspilniece, kura pašlaik apgūst mūzikas menedžmentu Latvijas Kultūras koledžā, visu savu brīvo laiku veltot dziedāšanai un dziesmu radīšanai.

Madaras līdz šim pazīstamākā dziesma ir iedvesmojošā “Miljons domu nakts”, kuru iepazina visi, kas sekoja viņas gaitām LNT muzikālajā šovā un mūzikla “Dzimuši mūzikai” iestudējumā. Tieši šī dziesma ir uzrunājusi daudzus jaunlaulātos, kuri šo dziesmu izvēlas savai kāzu ceremonijai. Par mīlestību ir arī jaunais dziedātājas stāsts “Man tevi vajag daudz” !

Madara Grēgere: “Ir klāt pavasaris, pasaule mostas no jauna, un atkal viss sāk skanēt savādāk un dīvaini smaržot, jo gaisā virmo mīlestības elpa. Šīs sajūtas ir iedvesmojušas arī mani, neapstāties savā radošajā darbībā un radīt jaunu dziesmu.”

Mūzikas autore ir pati Madara, bet dziesmas vārdu autori šoreiz ir divi - dzejnieki Aleksandrs Kaija un Gatis Zotovs. Ar abiem radoša sadarbība bijusi jau iepriekš. Dziesmu producējis Jānis Čubars, ar kuru sadarbībā aizsākās strādājot pie dziesmas “Karuselis”, kas ierakstīta duetā ar novadnieku Robertu Pētersonu un kura savulaik guva vērā ņemamus panākumus “Muzikālajā bankā”. Vēl šī gada sākumā Madara ar dziesmu “You and I” piedalījās LTV konkursā Supernova.

Madara Grēgere: “Es pamazām realizēju savus sapņus. Ierakstu jaunas dziesmas un gatavojos savam debijas albumam.”
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas