Madonna atzīta par bagātāko dziedātāju pasaulēBagātākas mūziķes titulu šogad saglabājusi dziedātāja Madonna, liecina izpētes kompānijas «Wealth-X» rīcībā esošie dati.

Amerikāņu dziedātāja un pasaules modes ikona Madona turīgāko mūziķu topā virsotnē atrodas jau vairākus gadus un viņas ienākumi turpina augt, sasniedzot jau 800 miljonus ASV dolāru.

Otrā vietā ierindojies grupas "Bītli" dalībnieks Pauls Makartnijs. Viņa ienākumi mērami 660 miljonu apjomā.

Trešā vietā ar 650 miljoniem ierindojies amerikāņu reperis un producents «Dr. Dre». Savu kapitālu reperis uzkrājis pateicoties biznesa sadarbībai ar tehnoloģiju gigantu "Apple". Mākslinieks uzņēmumam par ievērojamu summu pārdevis savu mūzikas straumēšanas servisu un programmatūru Beats Electronics.

Lai gan pēdējā laikā nav dzirdama neviena jauna repera «P Diddy» dziesma, viņš ierindojies topa ceturtajā vietā ar uzkrātiem 640 miljoniem, kamēr desmit miljoniem mazāk nopelnījusi fantastiskās balss īpašniece Selīna Diona.

Sestajā vietā ierindojies īru grupas «U2» solists Bono ar 590 miljoniem, bet septītā vietā atrodas Meraija Kerija ar 520 miljoniem ASV dolāru.

Ar 510 miljoniem astoto vietu ieņem mūzikas producents un reperis Jay-Z, bet devīto vietu Eltons Džons ar 450 miljoniem.

Top desmit noslēdz populārā dziedātāja Bejonse ar 440 miljoniem ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas